Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal ujjra akarom kezdni. Hogy érhetem el?

Figyelt kérdés
Kapcsolat elején udvarias,figyelmes,kedves volt. Én nagyon szeretem és ezt tudja így nem is vagyok kérdés neki, utóbbi pár hónapban kedvetlen,nem érdeklődik a dolgaim iránt és csak estére jön át,aztán reggel megy is haza. Azt akarom olyan legyen mint az elején (nagyon szerethető akkor). Hogy tudjam rá venni? vagy hogy éreztessem vele, akár el is veszíthet ha nem változik. Lehet,hogy szakítani kéne, talán észreveszi magát? Tanácsok van szükségem,mert úgy érzem egyedül vagyok.
2013. febr. 17. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha nem lesz már ugyanúgy. Ne kezd újra, mert "úgy érzed, hogy egyedül vagy".

Kapcsolat elején nem szabad beleszeretni, csak ha megismerted, mert az az igazi én-je. Az elején mindenki még mutatja a "szép"-et, amikor udvarol. Szerintem mást keress és ne szeress bele addig, míg ki nem ismered.

2013. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos nem így működik. Ilyen könnyedén nem akarom elengedni. mert azért nem senkiházi alakról beszélünk. tanácsok kellenek,kinek volt hasonló helyzete?
2013. febr. 17. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ha nem titok? Idővel ugyais megtanulod majd,hogy előbb ismerd meg, aztán szeresd meg. Jobb megoldás nincs....... sajnos. Különben túl sokat fogsz csalódni. Engem már megtanított az élet.


30+

2013. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként megpróbálhatod visszahódítani ha kedves vagy és megmondod neki - elvégre a barátod volt. Fő az őszinteség és már a kapcsolat elején is. De készülj fel azokra amiket írtam, mert arra is van esély bőven újrakezdéskor. De felőlem megpróbálhatod. Őszintén megmondanám neki a helyedbe, ha úgy döntök.
2013. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok és fogalmam sincs,mi erre a megoldás.Talán nem ő az igazi.Ha nem tetszik az,amikor lehull róla az álarc,akkor keress mást.
2013. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!