Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a barátommal, és tegnap átcsábított magához. Szerintetek csak kihasznalt? ő 19, én 17 leszek

Figyelt kérdés

3 hónapig voltunk egyutt. és csak csokoloztuk,meg ruhan keresztül simogatott.

tegnap talalkoztunk,mert 20 házra lakik tőlünk. és behívott a lakásba, beszélgetni.

ott meg ahogy beértünk nekem esett.

és hát maximálisan kielegitett. utána én is őt. és hát be is akarta nekem rakni, de gumi nelkul. ugy meg nem engedtem neki

es az a lenyeg,hogy már írt smst,hogy menjek at most hozzá. de nem tudom mit tegyek.

mert mindketten szuzek vagyunk, de nagyon jo volt vele, ha most atmegyek tuti engedem neki. alig tudtam nemet mondani amikor akkor berakta volna.

szerintetek csak kihasznalna? mert hát nem vagyok egy csúnya lány, meg ő is látta hogy nagyon elveztem

de így kapcsolaton kívül? menjek át? kérlek segitsetek.

hibakert bocsi,telefonrol irok.


2013. febr. 17. 08:45
 1/4 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
100%
Gyanítom kihasznált, igen. Tudom miről beszélek, én is pasi vagyok. Lehetne benned annyi női önuralom, hogy nemet mondasz. Persze ha kapcsolatban lennétek az megint más tészta...
2013. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én szakitottam vele. és igen azt bánom h ez nem kapcsolaton belül történt
2013. febr. 17. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom jó okod volt szakítani, ha már egyszer nem vagytok együtt, miért feküdnél le vele?
2013. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 harcosangyal ***** válasza:
100%
ha szakítottál már vele annak oka volt, most meg csak az vonzz, hogy el akarod veszteni... ösztön... én nem mennék a helyedben
2013. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!