Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mivel lehetne kárpótol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mivel lehetne kárpótolni azt, hogy a családom nem túl gazdag, így nincsen se iPhone-om se Calvin Klein alsónadrágom?

Figyelt kérdés
Több lány tetszett már, randiztunk és a gazdag pasik elhappolták őket előlem...Előre is köszi!
2013. febr. 17. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy normálisat nem fognak, az én barátomnak sincsenek ilyen dolgai, mégis vele vagyok.
2013. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy eléred ezeket a családod nélkül, ha az ezt igénylő lányokat akarod magadnak!

Hajrá!

2013. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ŐŐŐŐŐ nem tudtam, hogy ezt kárpótolni kell valamivel. Bár nem is vagyok kis tini. Szerintem a személyiségeddel "kárpótold". A gazdagok biztos nem szenvednek hiányt önbizalomban (egoban), bocsi de ez tetszik a kislányoknak.
2013. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dorky ***** válasza:

Ehh...akiket pénzzel el lehet csábítani, azokért nem kár, hidd el.

Jellemben tudod könnyen ezt ugymond überelni.

2013. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb leszel, akkor autót akarsz, ha még nagyobb, akkor házat, ha annál is idősebb, akkor hajót és így tovább, hogy megkapd a megfelelő partnert, vagy felzárkózz a gazdagabbakhoz?


Ne majmold már ezt a hülye világot! Jól írta az egyik válaszoló, akinek ez kell, az olyan is, az nem neked való! Keress átlagos életű gyönyörű lányt! Nagyon sok van ilyen.


Soha nem volt olyan cuccom, mint a mit felsoroltál, soha nem mentem a divat után, soha nem adok pénzt olyan dolgokért, amelyeket olcsóbban is meg lehet venni! Mégis van feleségem, vannak gyermekeim. Nincs házam (nem is lesz, mert nagyobbat bérelhetek, mint amekkorát 30 év alatt ki tudnék biztonsággal fizetni), nincs autóm, sem motorom. De van egy boldog családom!


A boldog életnek nem része az íPhone és a Calvin Klein ...

És sok minden más sem! Aki ezt nem veszi észre se fiúként, se lányként, nagyon meg fogja rángatni az élet anyagilag ...


43/F

2013. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

kinek kell az a hulladék iPhone?

akit lehet visznek ;) ne aggódj. találsz majd egy normális lányt,aki nem a pénzért,hanem önmagadért szeret

2013. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerinem ezeket a dolgokat egy középosztálybeli is megengedheti magának!!!!
2013. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az olyan csajok (ribik) miatt szerinted érdemes bánkódni, akiket gazdag pasik el tudtak előled happolni? Na ugye. :)
2014. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ribik az ilyen csajok?:D most komolyan..

Én szerintem az teljesen normális, ha van például egy lány akinek megfelelő anyagi háttere van, akkor hozzá hasonló fiuval randizik inkább, mint egy nála szegényebbel. Nem mondom, hogy elsőszámu, mert nálam sem az, de gondoljatok bele, hogy jobban összeillenek egy fiúval, ha akár tárgyak iránt is, de közös az érdeklődésuk. Emellett nem kell a lányra ugy pénzt költeni, hogy neki ezeket megvenni, nem várja el senki:D

Na de a válasz a kérdésre.. hogy vegyél le egy olyan lányt a lábáról aki igényes, és szép, és sok fiunak tetszik? Ha nem gazdag a családod.. érd el saját magad. Nem kell a lányra költened az esetleg megkeresett pénzt, úgy hogy több 10 ezres ajándékot veszel neki, csak vidd el egy szép helyre. És persze vonzóbbak az érettebb fiuk, akik nem csak a szülei pénzén elnek, hanem vannak ambíciói. :)

2015. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!