Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám utálja a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám utálja a barátomat és szét akar szedni minket mert ő nem gazdag. Félek hogy rámegy a kapcsolatunk mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
folyamatosan bántja és engem is megaláz előtte, kiabál amikor itt a barátom hogy mekkora k*rva vagyok stb..látom a barátomon hogy neki ez mennyire rossz mennyire rosszul érzi magát..nekem anyámmal nem jó a kapcsolatom évek óta alig szólok hozzá mert egy undorító nő és engem már igazából nem érdekel de a barátomon látom és mondja is hogy ez neki milyen rossz állandóan meg akar felelni az idióta anyámnak aki csak bántja hiába mondom a barátomnak hogy ne foglalkozzon vele..nagyon félek hogy rámegy az egész az anyám miatt..hogyan értessem meg vele hogy ne foglalkozzon anyámmal, vagy mit tehetnék?
2013. febr. 3. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
költözz el
2013. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az lesz de még az egy kis idő addig átmenetileg kéne valami megoldás..
2013. febr. 3. 22:17
 3/8 fospuska ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2013. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én 18 ő 21
2013. febr. 3. 22:21
 5/8 fospuska ***** válasza:
pont a legjobb korban,hogy költözz és a legszarabban,mert még nincs rá pénzed. miért olyan fontos mutterodnak,hogy gazdag palid legyen?
2013. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Igaza van anyádnak. Ha nem gazdag a pasi, minek vagy vele?

Miből fogtok élni? Lehetnél érettebb is.

2013. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Költözz el. Ne a srác miatt, hanem anyád miatt. Ne hagyd, hogy rádtelepedjen. Költözz koleszba.
2013. febr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A pénz nem boldogit!! Ahogy olvastam mán mán vagy 18, költöz el. Anyád nem szolhat bele, mert nagykorú vagy.
2015. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!