Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normalis hogy van baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis hogy van baratom de kozben mas pasikra is nagyon sokat gondolok?

Figyelt kérdés
2 eve elek boldog parkapcsolatban, tenyleg tuzon vizen keresztul en 21 pasim 25 eves. Minden tokeletes de nekem mintha hianyozna hogy nem flortolgethetek csokolozhatok mas pasikkal, egyszeruen mar nem ismerkedhetek.Baratom nagyon komolyan gondolja velem de van ket srac es foleg az egyik nagyon bejon nekem...igaz tavol van mindegy semmi reszlet nem szamit.......felek valtani, felek feladni a biztosat bizonytalan kacsikert de igy meg ugyerezem a baratomat verem at....orulten szeretem de valojaban megis ugy erzem nem tisztak az erzelmeim es valahol atverem es fogalmam sincs mit csinaljak.Lehet amugy ket pasiba szerelmesnek lenni????Normalis?
2009. szept. 7. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmüen ellaposodott barátoddal a kapcsolatod emiatt érzed a vonzalmat más pasi iránt is.

Ha még ugy érzed hogy kalandozni szeretnél, akkor tényleg ne verd át pasidat, amikor tudod hogy ö meg komolyan gondolja....

2009. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát normális, és én is feltettem volna pont 3 éve, 21 évesen ezt a kérdést. Mintha magamat olvasnám! Még a korkülönbség is egyezik! Na! Én akkor úgy éreztem, hogy még nem éltem eleget, más pasikkal is akartam volna ismerkedni, jól érezni magam, de ott volt a barátom, akivel már két éve jártam - pont, mint te. A másikkal végül csak átbeszélgettünk 3 augusztusi éjszakát úgy, hogy megbeszéltük, hogy nem érünk egymáshoz. Sose éreztem még akkora csalódottságot, mikor elmúlt ez a három éjjel. Mikor legközelebb találkoztam a barátommal, egyszerűen elsírtam magam, mert üresnek éreztem magam valamiért. Teltek a hónapok és ismét csak ő volt az életem része. Csak ő. Aztán megismertem valakit, de rosszul döntöttem. Úgy elszúrtam az életemet, hogy a mai napig nem értem magam. Minden felégettem, ami a múlthoz tartozott, és elhagytam. Évek óta keresem az Igazit, de rá kellett jönnöm, hogy Ő volt az! Más férfiakkal egyszerűen nem tudtam még beszélgetni sem, utáltam velük lenni, rájuk nézni, megérinteni őket! A mai napig egyedül vagyok - most már egy éve. Persze, néha randizok, de magányos vagyok végtelenül. Gondold át még 1x ezt a dolgot a barátoddal, nehogy úgy járj, mint én.
2009. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na pont ettol felek...Igazabol en annak a masiknak azt hazudtam mar nincs baratom...en kulfoldon dolgoztam baratom itthon. Ez a masik ficko is nem messze tolem es sokat beszelgettunk szinte minden este neten...mikior repultem haza meglepeteskent ott vart a repteren...itthon meg a baratom...soha semmi nem volt koztunk se.Aztan vegleg hazajottem mert a baratomnak allitolag annyira hianyzotam h megcsalt,esen ketsegbeesesembe hazajottem pont akkor amikor a masik fiu is itthon volt szabadsagon. Baratom diszkot csinalt egy varosba en is ott voltam de kozbe hivott ez a masik h talalkozni akar velem.En kiszoktema diszkobol es nagy felve beultunk egy kavezoba ekkor beallitott a baratom is.Legszivesebben elsulyedtem volna, majdnem egymasnak estek es en magyarazkodhattam mindenkinek.Vegul baratom arra kert valasszak kivel megyek ki, es en szo nelkul vele mentem, ott abban a pillanatban ugy ereztem a baratom melett a helyem o a hozzamvalo.Viszont azota buntudatom van es a masik pasira tudok gondolni ejjel nappal.....irtam neki egy emailt h bant a buntudat es hogy fel evig hazugsagba eltettem...de amennyire jo pasi annyira megerto es kedves (sajnos)...azt irta hogy nem haragszik legyek boldog a nagy o vel de csalodott de megis olyan sokat es normalisan irt...jojjjjjjj en nem tudom mi van..banom talan?
2009. szept. 7. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
normális, megesett már pár nővel, de pokolra fogsz kerülni. :)
2009. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arról van szó, hogy a tudatallattid sem érzi teljesen. Annyira nem hiszek az ilyen ezotériás humbukokban. Viszont az álmokban van valami. Szóval biztosan te is már álmodtál figyelmeztető jeleket, csak nem vettél róluk tudomást. Pedig jó figyelembe venni a tudatalattink mit súg nekik. Igy lényegesen kiegyensúlyozotabbá tehetjük életünket.
2013. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem arról van szó, hogy nem ad meg mindent neked, hanem te nem érzed ezt a kapcsolatot már teljesnek. Lehet ha te nem vagy már megfelelő mellé. Az emberek változnak, az érzéseink is ezáltal. És igen. Lehet két pasiba szerelmesnek . Persze kissé felszines módon. De akit hidegen hagynak a társadalmi morál nézetei, az simán megteheti és meg is teszi. Előző voltam.
2013. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajrá kislány! Saját magad alatt vágod a fát, ha két pasival egyszerre hetyegsz. Ha előbb utóbb fájdalmat akarsz okozni a szeretett pasidnak, akkor nagyon jó úton haladsz. Szabályok azért vannak, hogy megszegjük..nem igaz?!
2013. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!