Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány és egy fiú komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány és egy fiú komoly kapcsolatban élnek (ez alatt gondolok 1 évre) Szerintetek normális lenne ha nemi kapcsolatot élnének? 14 és fél évesek.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem nevezhető normálisnak mert nincs az az ember aki ki lenne testileg lelkileg fejlődve ennyi évesen.
2010. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mai világban már normális... Ha engem kérdem, akkor NEM.
2010. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nielindi ***** válasza:
100%
szerintem nem normális. 14,5 évesen még nem kell szexelniük a gyerekeknek. ha 1 évig megvoltatok nélküle, tudok még várni.
2010. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatban élés szerintem két ember együtt él évek óta. Ti csak egy éve jártok (szerintem). De a nemi élet már belefér, természetesen védekezés mellet. Nem helyeslem a dolgot de sajnos ilyen időket élünk. Megtiltani úgy sem lehet, legalább vigyázz magadra!
2010. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját tetteiért felel és saját magának kell eldöntenie, hogy számára mi a normális.


Ha meg mások véleményére vagy kíváncsi, akkor íme az enyém: Talán mondhatjuk nem annyira régnek, hogy én is ennyi idős voltam (20 éves vagyok), asszem az én generációmban kezdődött ez a dolog, hogy 14 évesek már élnek nemi életet. Emlékszem azokra az osztálytársaimra, akik hűhadenagykirályok' voltak, mert jártak és már dugtak is. Mindenki az akkori felfogásával vagy tök menőknek, vagy "álompároknak" titulálta őket.


Ezek a kapcsolatok rendre tönkrementek, amint rájöttek a "résztvevők", hogy mennyire nem is illenek valójában össze és mennyire is üres a kapcsolatuk.


Hogy mit akarok ebből kihozni? Azt, hogy nem támogatom a 16 éven aluliak párzását. Nem azért, mert hűhadeirígy' vagyok, hanem azért, mert egy 14 éves kis takony (bocs) nincs tisztában még a "szeretet" fogalmával sem.

Egy 16 éves sem feltétlen áll készen a szexuális életre, de mégis mérföldekkel előrébb jár egy 14 éves gyereknél.


Egy 14-15 éves még foglalkozzon inkább azzal, hogy hova veszik fel és ha felvették, akkor azzal, hogy beilleszkedjen.

2010. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 14 mellé aztán nagyon fontos volt odairni azt a fél évet.. te jó anyám.. az oviban már elkezdtetek járni, vagy mi? miért érdekel titeket ennyire a szex? nem fogjátok fel, h gyerekek vagytok?
2010. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentárokat.Én nem azért tettem fel a kérdést, mert én már szeretném csinálni,hanem sokszor van erről szó az Iskolában egészségügyi órákon,és olyan kommentárokat szerettem volna olvasni,amelyek lényegre törőek,és én is továbbíthatom a helyes,segítő válaszokat.Tulajdonképpen azért is kérdeztem meg hogy sokaknak mi a véleménye.Nem azért mert én végbe vinném a feltett kérdést.
2010. máj. 10. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!