Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smink nélkül szexi fehérnemű? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smink nélkül szexi fehérnemű? :/

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni kicsit a barátom, akivel ugyan már régóta együtt vagyunk, de sosem alakult úgy hogy együtt aludjunk. Arra gondoltam, hogy este, zuhany után bevetek valami extrásabb fehérneműt... csakhogy a genetika elég csúf arcbőrrel vert meg, igaz, hogy már látott smink nélkül, de ilyen helyzetben eléggé lohasztó lenne, igaz? Hogy oldjam meg szerintetek?

2013. febr. 17. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Sztem ne agyalj ezen. Ha tetszel neki, a varacskos képeddel, bugyiban is tetszeni fogsz.
2013. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még soha nem láttam kisminkelt fehérneműt.Küldj róla képet ha megcsinálod :D
2013. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csúf az arcbőröd de maga az arcod szép akkor semmi gond nem lesz.
2013. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem zuhany után még maradj pár percig a fürdőben és sminkelj ki gyorsan... bőven belefér. Egy kis alapozó + gyorsan kihúzod a szemedet feketével + vörös rúzs, nem tarthat tovább 5 percnél, és még a rosszkislányos megjelenést is rendesen megdobja :)


Persze alap, hogy neki úgy is tetszeni fogsz, de te magad sokkal magabiztosabb leszel ha ki vagy sminkelve, hidd el! Sajnos ez így van. És ha magabiztos vagy és nem hülyeségeken agyalsz az mindkettőtöknek jobb. Nem azt mondom h innentől sminkeld ki magad mindig de az ilyen "meglepetéseknél" bőven belefér.

2013. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem így is értékelné a szexi fehérneműt.
2013. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!