Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Csak úgy.. Az egy dolog, hogy nemrég lettünk fél évesek. Akkor nem vettem semmit mert megbeszéltük, hogy csak szóban ünnepeljük. Viszont én meg szeretném lepni valami aprósággal, most tényleg meglepődne! Csoki virág ilyesmi tabu, olyan dologgal szeretném meglepni amit nem lehet egy tescoban megvenni :) Toll gravírozás , ilyesmi szintén felejtős azt majd később :) Minden ötletet megköszönnék!

(sütni sem tudok)


2013. febr. 17. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én füstölőt vittem neki, mert azt szereti.
2013. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hmm :) köszi :)
2013. febr. 17. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én páromnak egyszer egy varázsbögrét adtam ajándékba. Nagyon tetszett neki. Tudsz hozzá fényképet is csatolni, amit ráillesztenek neked a bögrére, és ha valami forrót iszik belőle, akkor a kép előtűnik. Ha a pohár kihűl, a kép eltűnik. Szerintem nagyon cuki ajándék, főleg egy közös fotóval! :) Keress rá google-ba-> varázsbögre!
2013. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!