Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még 1 hónapja sem leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még 1 hónapja sem leszünk együtt Karácsonykor, mit vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Max 2-3 ezer forintom van ajándékra, de én még lehet, annyit sem költenék, nagyon friss még a kapcsolatunk.


Plüssállat+bonbon+ valami aranyos karácsonyi üdvözlőlap? Nem vagyok túl kreatív ajándékozó... :D


18F


2012. dec. 18. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole h mit hozzon a jezuskad.:)
2012. dec. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mákos bejglit, mond, hogy te sütötted. Azért előtte csekkold le a receptet.
2012. dec. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emléket az első randiról.
2012. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen tökéletes egy általad sütött (esetleg anyukád segítségével) egyszerű, mégis finom süti. Mellé egy levélke, hogy örülsz, h van neked, vagy valami ilyesmi. 1 hónap után ez szerintem több, mint megfelelő, én nagyon örülnék neki. :)
2012. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alaraa válasza:
Szerintem sokkal jobb, ha készítesz neki valamit. Lehet ez egy süti, vagy valakinek a segítségével varrhatsz neki valamit, esetleg rajzolhatsz. Ha nem tudsz annyira jól rajzolni, akkor is biztos értékelni fogja az igyekezeted és szerintem sokkal jobb emlék vagy ajándék egy rajz mint mondjuk egy csoki.:)
2012. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy plussmaci egy szal rozsaval tokeletes szerintem:) 1eve vagyok egyutt a baratommal a kapcsolatunk legelejen kaptam tole egy szal rozsat amit kiszaritottam es azota is megvan:) hajraa;)
2012. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!