Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok magáról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok magáról a korkülönbségről illetve a magasságbeli különbségről?

Figyelt kérdés
hogy mennyi szerintetek az elfogadható, hány éves a hány évessel, milyen magas a milyen magassal, mi számít már 'gáznak', mennyire befolyásoló dolgok ezek... véleményezzetek! :)

2013. febr. 17. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Korkülönbség nálam kb. 1 év lefele és max 15 felfele.

Magasság egymagas, vagy magasabb. (172 vagyok)


23l

2013. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Velem egyidős legyen vagy max 5-6 évvel idősebb.

Magasságra 175<

2013. febr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

a korkülönbség nálam még elmegy addig, amig nem szembeötlő! P mikor egy 90 éves fószerrel összeházasodik egy 30 éves nő, na attól kicsit kikészülök!!! Ott nem is a szerelemről, hanem a pénzről van szó -.-"

A magassággal már neggyűlik gond! Nálam fontos, hogy ne legyen alacsonyabb a srác a csajnál. Persze, tudom hoy szerelembn ez nem számít, de én még nem estem belnálam alacsonabb fiúba :)

Vagy legyenek pont egyforma magasak, vagy legyen a srác a magasabb

2013. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
legyen idősebb(max 6 évvel)és magasabb mint én.
2013. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

hiába mondják,hogy a kor nem számít a szerelemben,de sokszor igenis számít.ha egy kis fiatalabb összejön egy mondjuk 10-15 évvel idősebbel.nagy valószínüséggel később eljönnek a különbségek,a jövőt mindketten másként képzelhetik el(fiatalabb még "élne", idősebb már családot alapítana).

magasság meg szerintem gáz,ha a pasi alacsonyabb,mint a csaj.de ez csak az én véleményem.nálam pl.csak velem egymagas,vagy inkább magasabb pasik jöhetnek szóba.

2013. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hanariko ***** válasza:
korkülönbség: lefele max. 2 (de ezt csak azért írom, mert tetszett már tőlem két évvel idősebb, teljesen norm. srác) ha idősebb akkor max. 2-3 évvel. Magasság nem számít (a 2 évvel fiatalabb sztm alacsonyabb volt, mégis nagyon bírtam :D) csak nagyon nagyon szélsőséges ne legyen, szóval 150-180 között valahol :D (jómagam 164 vagyok, jah és 18/L)
2013. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nálam ne legyen magasabb 185cm. Korban fiatalabb 7-8 év max Én 27/F vok! (de nem tagadom tetszenek az 5-6 évvel idősebbek is :) de hosszú kapcsolatba nem mennék!)
2013. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fiatalabb csaj szóba se jöhet, és lehetőség szerint legyen alacsonyabb, bár ez majdnem mind1 :)
2013. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát, az utolsó kommentelővel vitatkoznék... Szüleim között 17 év van, anya 18(!!!) volt, mikor összejöttek...:)

Az mennyire fura, ha a srác jó 40 centivel magasabb nálam?... (L/15)

2013. febr. 17. 23:38
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, amikor írtam, még más volt az uccsó kommentelő...xD
2013. febr. 17. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!