Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok magáról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok magáról a korkülönbségről illetve a magasságbeli különbségről?

Figyelt kérdés
hogy mennyi szerintetek az elfogadható, hány éves a hány évessel, milyen magas a milyen magassal, mi számít már 'gáznak', mennyire befolyásoló dolgok ezek... véleményezzetek! :)

2013. febr. 17. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem undorító a 40 centi különbség! Nekem már 20 centivel kisebb csaj is tök kényelmetlen, szex közben is csak a homlokát tudom csókolni. Tiszta gáz az ilyen!

A kor meg nem számít.

2013. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyilván hozzám illőt keresek, mind korban, mind magasságban... De ha valakit megismernék, aki ilyen szempontból nem illik hozzám, de amúgy tetszik meg minden, akkor ezek csak számok lennének. Nem tudna zavarni egyik sem! :)


20f 188 cm

2013. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Minél idősebbek az emberek annál nagyobb korkülönbség nézhető el. Sajnos a magassággal már más a helyzet, a lányok főleg a magasabb pasikra buknak, ezért az alacsony fiúknak sanyarú a sorsuk.
2013. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból válaszolok... Én 20 éves vagyok, az élettársam 43 éves... :) Én 160 cm vagyok, ő 180 cm... :) és hiába a nagy különbségek, NAGYON BOLDOG VAGYOK MELLETTE ÉS IMÁDJUK EGYMÁST! :)
2013. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
160-180 cm az ideális, pont jó, feltéve, hogy a lány az alacsonyabb! :)
2013. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egy bizonyos kor fölött pl 18év onnan mar nem szamít nekem semmi ,csak a fiatl vsaj fogajon el .
2013. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!