Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tegyek, hogy vissza kaphassam? Meggondolatlan voltam!

Figyelt kérdés

A napokba nem foglalkoztam vele,mindig leráztam mert úgy érzem megszerettem egy másik lányt..Ki derítette miért voltam vele fura,bevallottam,nagyon csúnyán kiosztott,azt írta az üzenet végére oda Írta,hogy "Ezek után,hogy átvágtál,mikor a kórházban melletted sírtam,felőlem meg is dögölhetsz!" A lány aki iránt fellángolást éreztem,visszament a pasijához,és most jöttem rá hibavolt Így viselkednem a volt barátnőmmel,és vele akarok lenni!:(


17/F


2013. febr. 17. 22:53
 1/5 A kérdező kommentje:
De én nem akartam szórakozni vele! :(
2013. febr. 17. 23:02
 2/5 anonim ***** válasza:

A női lelket, ha megbántod... Hiába veszel neki ajándékot, kérsz bocsánatot, azt fogja mondani, hogy semmi baj, de soha nem felejti el neked.

Nem kellett volna szegénykével így bánnod. De gondolom nem lehettetek olyan sok ideje együtt, ha ilyen könnyen tovább lépett. Szerintem még próbálj párszor beszélni vele, mondd el, hogy mennyire megbántad és nagyon szereted. Ha továbbra sem enged, akkor ennyi. Sajnálom.

2013. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

őszinte legyek megérdemelted..mindig lesznek fellángolások,de ha te elsőnél igy feladtad volna,gratulálhatok..reméle mtisztába vagy vele ha korházban ténylrg voltál,és ott sirt melletted,különleges lány lehetett...mindegy,az embernek tanulnia kell a hibáiból sajnos.

19F

2013. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt már buktad :/
2013. febr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Hülye voltál. Azután, hogy a kórhászban melletted sír és ilyet tettél vele, ráadásul nem is magadtól mondtad el neki, hanem ő jött rá, és még folyton le is ráztad, szerintem ne várj semmi jóra. Én a lány helyében nem jönnék újra össze veled, hiszen ha az első megpróbáltatásnál feladod, akkor ki tudja, hogy utána megint nem történne meg ugyanaz. Szerintem lépj tovább.

18/L

2013. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!