Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 3 barátnőjét megcsalta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 3 barátnőjét megcsalta, engem is meg fog?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy fiúval, kedveljük egymást. Normális, jó vele lenni stb. de megtudtam hogy 3 exbarátnőjét is megcsalta.


Mire számíthatok? Engem is meg fog? :/


2013. febr. 17. 23:08
1 2
 1/11 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Igen valószínű...
2013. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, jó eséllyel téged is meg fog csalni
2013. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
hááát ez amúgy a helyzetől is függ ne ítélj előre mer nem ismered a sztorit. de amúgy van rá esély
2013. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

engem szbályosan lehurrogtak hogy merek aggódni... nem tudom, én félek :S


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szereted téged, akkor nem. Az előző barátnőivel nyilván csak AZÉRT volt. Ha viszont talál egy olyan nőt, akitől megkapja mindazt, amit már három másiknál keresett, nem hinném, hogy félre lépne. Az ilyen férfiaknak szeretet hiánya van, másnál keresik. Beszélgetned kellene vele erről.
2013. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
megfog..velem ugyanez volt a helyzet. 2bnojet megcsalta elottem es engem is megcsalt...hagyd a francba. Majd jon jobb ;)
2013. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabály,h ha ennyit megcsalt,engem is meg fog?

Ha szeret,akkor nem. De lehet akkor sem ha nem szeret. De tényleg keress jobbat,ez egy komolytalan ember.. Hány éves? 16-17? Vagy csak szimplán tuskó és nem képes megbecsülni felnőtt létére a bnojét??

2013. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát ezek már ilyen régebbi esetek.

Ekkoriban 17-21 éves volt. Most már 24 éves.

2013. febr. 17. 23:24
 9/11 anonim ***** válasza:
járj vele, de ne hibáztatsd, ha megcsal, mert dönthettél.
2013. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Könnyen előfordulhat.
2013. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!