Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mért van ez így? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mért van ez így? Nem rég olvastam egy kérdést amiben az volt, hogy járnátok e olyan pasival aki megcsalta az előző barátnőjét?! Folyt lent!

Figyelt kérdés
És majd mindenki azt válaszolta, hogy ő biztosan nem. Na most ez, hogy van akkor az első randin ezzel kezditek lányok, hogy megkérdezitek, hogy megcsalta e a barátnőjét valaha?. És ha igent mond akkor felálltok és elmentek. Szerintem ez valahogy álszent dolog, nem a múltja miatt kell megítélni valakit!
2010. szept. 1. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

egy tapasztalt ember tudhatja hogy ez soha nem derül ki, főleg nem első randin!

különben is lehet füllenteni. hacsak nem ismeri az exedet..

2010. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondlom, de majd minden csaj azt válaszolta, hogy ő biztosnem. Szerintem ez baromság!
2010. szept. 1. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ha komolyan betartaná mindenki ezeket a nagy szavakat, hogy nem jár olyannal, aki megcsalta a párját, akkor sztem kihalna az emberiség..Most nem azért mondom, hogy ez elfogadható, meg normális dolog, de azért ez még nem válóok, hogy valakit megcsalt egyszer..de azért ez tényleg álszentség, vagy naivság. Egyébként én még nem csaltam meg senkit, mellesleg nálam ez nem ekkora kérdés, hogy megcsalt-e valakit, az a lényeg, hogy engem ne csaljon. Most nem kell valakit megbélyegezni azért, mert mondjuk egyszer csinált egy butaságot. Mondjuk ha már címeres szoknyapecér, és minden héten más nőt visz haza, na hát az már megint egy más kérdés, azzal nem szívesen terveznék hosszú távra..

18L

2010. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egész szexrovat itt a gyk-n csupa szenttel van tele. A valóság meg közben teljesen más.
2010. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én barátom is megcsalt a avolt bnőjét és érdekes enegm nem csalt meg mert nagyon szeret, tiszta szívéből és nem csábítja egy másik nő h jajj megkne dugni meg iylesmi, meg kell benne bízni , a barátom is nagyon félt mikor elmondta és azt hitte h elfogom hagyni, de enm hagytam el és azóta eltelt már 3 hónap , amióta lemondta és boldogok vagyunk :)
2010. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!