Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párnapos szünet megengedhető egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.FErjemmel is mig nem voltunk hàzasok,többször volt szunet.Ezalatt megismerkedtem màsokkal is igy tudtam eldönteni mit érzek valojàban.
2013. febr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én eggyetértek vele és becsülöm hogy családja fontosabb :) sajnos már azon gondolkodtam hogy azt akarja hogy vége legyen,de nem úgy ismertem meg
2013. febr. 18. 01:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha két ember szereti egymást - ami egy kapcsolat alapfeltétele - akkor ott nem merül fel, hogy pár napra "kiugorjunk" abból a kapcsolatból. Megcsalni meg pláne nem kéne a másikat. Mert ugye ha a "szünet" alatt mással kavarsz, az akármilyen ideológiát is húzol rá, megcsalás.
2013. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 Hetes szünet szerintem a határ.

De ha jól működik egy kapcsolat akkor ennek nem áll fent a veszélye. A szünetek legtöbbször veszekedés/egymás elhanyagolása miatt van.

2013. febr. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolat ellaposodott, akkor megengedhető, és akkora felek el tudják dönteni, hogy akarják-e tovább folytatni és megoldani a problémáikat, vagy pedig jobb külön.
2013. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az exem azt mondta: a szunet felkeszules a szakitasra. Mi esetunkben igaz lett volna ha... De ki hogy eli meg.
2013. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megengedheto, csak tapasztalataim alapjan szerintem semmi ertelme.
2013. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meg, valahogy érzem hogy vége lesz ennek a kapcsolatnak :/
2013. febr. 18. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!