Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom az önbizalmát azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az önbizalmát azzal növeli, hogy flörtöl mellettem és engem lejárat. Hagyjam el?

Figyelt kérdés

csak mert évek alatt tűröm a sok megaláztatást, amit társaságban kapok tőle.

(beszól nekem mások előtt, nem véd meg, ha meg kellene, mellettem képes csajokat fűzni, otthon üvöltözik velem, ha elmondom, hogy ez meg az nem tetszik benne - ahelyett hogy változtatna, vagy kedvemre tenne)


amikor próbáltam azzal orvosolni, hogy legyeztem az egóját, hogy legyen önbizalma, nem volt jó ötlet, mert csak azt értem el ezzel, hogy engem még jobban lenézett és még több mindent megengedett magának velem szemben.


most a legújabb az, hogy elmondtam az ágyban mit hogyan szeretnék, próbálta úgy csinálni, csakhogy másnaptól kezdve közölte, hogy úgy látja mindenben sz*r nekem és találkozni sem akar.


szóval kezdem őt nem tartani normálisnak, ami sajnálatos.


és most úgy érzem így évek múlva, hogy gondolkodom, hogy be kellene fejezzük. mert tönkre megyek lelkileg. társaságba már nem is merek vele eljárni, mert vagy lejárat, vagy otthagy egyedül egy sarokban - ahol nem is ismerek senkit, meg sorolhatnám.


2013. febr. 18. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem normális a barátod, ezt jól látod. egy nővel mindig éreztetni kell, hogy nő, és társaságban nem szabad lejáratni. ha valami gondja is van veled, otthon kéne négyszemközt. vagy megszokik, vagy otthagyod
2013. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lol, egy idiótának hogy lehet ilyen jó nője ?
2013. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted :-)?
2013. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Regisztrátor ***** válasza:
100%
Barát --> kuka. Az is lehet, hogy melletted félrekúr.
2013. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát úgy, hogy amikor megismertem mindenben ő volt maga a tökéletesség.

ezek a dolgok évek múlva halmozódtak fel szépen apránként.


ez egy lappangó, a másikon először észre sem vehető "betegség"

2013. febr. 18. 19:27
 6/9 A kérdező kommentje:

amúgy meg hűségesek vagyunk mindketten.

a mi szemünkben szánalmas aki félrejár. mert annak szánalmas is az élete, mert nem azzal van, akit szeret, de még erre esélyt sem ad. szánalmas élet az ilyen.

2013. febr. 18. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb rövidre zárni. Szakítani kell. Előbb-utóbb úgyis szép fogtok menni (akár válás). Mert nem lehetsz egész életedben boldogtalan.

Ha meg nem mentek szét, akkor úgy halsz meg, hogy nem is éltél felszabadultan, boldogan.


Húzhatod még az időt, de szerintem szakítsatok.

2013. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

pont ilyesmit érzek, hogy az egy dolog, hogy csak akkor vagyok boldog amikor alszunk és átölel, akkor olyan, mint egy angyal :)de a nappalok gyötrelmesek már vele.

most is be van kattanva, üvöltözik a telefonba.

megírtam neki, hogy remélem holnapra kipiheni.

de kezdem feladni, mert az első én vagyok és kezdek átlépni az önvédelmi fázisba, hogy ne sérüljek.

2013. febr. 18. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy percig nem gondolkodnék a szakításon a helyedben. Így csak tönkre tesz.
2013. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!