Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jó ötlet ilyen rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet ilyen rövid időn belül új kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Másfél éve udvarolgat nekem egy fiú, de barátnője volt, így a határokat egyikünk sem lépte át soha. Nagyon sokszor mondta (nemrég még az "azzal etetett" szókapcsolatot használtam volna a "mondta" ige helyett), hogy szakítani szeretne vele, mert már nem szerelmes belé. Aztán egy hónapja ténylegesen szakítottak. Ha őszinte akarok lenni, én teljesen belezúgtam... de félek attól, hogy az exbarátnője nem fog majd békén hagyni, ha összejövök vele így, alig egy hónap után. Az igazság az, hogy a srác őszinte volt vele, és elmondta, hogy neki egy másik lány tetszik már régóta, és sajnálja, de elmúltak az érzések. Tudom, hogy ez csak rajtam áll, de félek ettől az egésztől.

2013. febr. 19. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne az extől félj. Veled is egy idő után ezt fogja csinálja. Meg fog unni, aminek a valószínűsége elég gyorsan meg fog történni, és a hátad mögött mással fog ismerkedni, kavarni. Inkább ezen gondolkozz el. Amúgy a pasi egy seg.gfej.
2013. febr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ténylegesen szeret akkor és te is őt akkor lehetséges. Nekem is volt egy hasonló élményem és még együtt vagyok a párommal sőt vele élek.
2013. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor ne foglalkozzatok az ex-szel.
2013. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!