Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak. KÉt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. KÉt pasi is akar velem találkozni, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Az a szitu, hogy elkezdtem levelezgetni egy sráccal és ma szeretne velem találkozni, meg én is vele, de közben a hétvégén felbukkant az exem, aki szintén találkozni szeretne velem valamikor és bocsánatot kért. Mindegy miért szakítottunk, a lényeg hogy a kapcsolatunk jó volt. Nem akarom egyiket sem hülyíteni nagyon rosszul érzem most magam, de az 'új' sráccal már rég megbeszéltük hogy találkozunk.. szemét vagyok ha mindekettővel találkozook és utána döntök? Elvégre egyikőjükkel sem járok még...
2013. febr. 19. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Dugasd meg magad mind 2 vel és kész...
2013. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kösz.. nem vagyok egy ribanc akit mindenki megdughat.. a kérdésre nosmális válaszokat szeretnék...
2013. febr. 19. 11:38
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"szemét vagyok ha mindekettővel találkozook és utána döntök?"


Nem, egyáltalán. 27/F

2013. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hány éves vagy, és ők hány évesek? Nem mindegy...

Egyébként: szerintem úgy praktikus, hogy mindkettejükkel találkozol, és utána döntesz. De úgy helyes, hogy csak azzal találkozol, akit "választottál", és viseled e döntésed következményeit. A praktikus és a helyes viselkedés nem mindig esik egybe.

2013. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Venned kéne egy noteszt, és egy pontos órát! :)

46N.

2013. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem nem vagy szemét ezért.Csak is így fogsz tudni dönteni hogy akarod e a régivel vagy megpróbálod egy másikkal.Nincs ebbe semmmi.Mennyi idős vagy?
2013. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az attól is függ hogy mikor szakítottál asz exel.Mennyi idős vagy amúgy?Mert az sem mindegy hogy 18 vagy 30 pl.
2013. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok... ők is ennyi idősek.. hát én úgy vagyok vele hogy annyit megér mindkettő, hogy találkozzunk aztán majd már valamennyire van rálátásom a dolgokra. Az exem nem tudom mit akar de akkor megtudom. Az új srácot meg még egyáltalán nem ismerem.
2013. febr. 19. 11:46
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy szemét azért mert találkozol mindkettővel. Találkozz velük és utána dönts!
2013. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az exemmel egyébként másfél hónapja szakítottunk...

Notesz és óra? Minek is? Nem akarom mind a két sráccal ezt a dolgot folytatni, két vasat tartani egyszerre a tűzbe, nem vagyok ilyen gyökér...

2013. febr. 19. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!