Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen típusú férfi illik hozzám?

Figyelt kérdés

Én eléggé vidám, nyitott, barátkozós, társasági ember vagyok, mindent poénra veszek, azt is sokszor, amit nem kéne. Tudom ez sokaknak hosszú távon elviselhetetlen, de jobban szeretem lazán venni az életet és nem problémázni mindenen. Sokszor gyerekesen viselkedem, eléggé álmodozó vagyok, és csupa képtelenség amikre vágyom az élettől (persze azért meg tudom őket valósítani, csak sokaknak értelmetlenek ezek a dolgok).

Ezek alapján mit gondoltok milyen férfi illik jobban hozzám? Aki szintén olyan mint én, és támogat a sok hülyeségben, viccelődésben, vagy jobb lenne, ha valaki inkább józan ésszel állna hozzám és picit megpróbálna visszafogni?

Az előző barátommal évekig együtt voltam, ő sokkal komolyabb, megfontoltabb típus, mint én, inkább visszafogott a dolgaimban. A mostani barátom pedig ugyanolyan laza, mint én, benne van mindenben, amiben én, szóval mellette sokkal jobban ki tudok teljesedni, viszont úgy érzem, hogy ilyen típusú férfivel se lennék képes leélni az életem. Pont azért, mert ez a fajta nyitottság meg élethez való hozzáállás nem nyújt nekem biztonságérzetet. Viszont sokkal boldogabb vagyok így.

Most nem az a kérdés, hogy visszamenjek-e a volt barátomhoz, mert ez tárgytalan, nem szeretem már, csak úgy alapvetően mi lenne a helyes?

Most nagyon szerelmes vagyok, de nem hiszem, hogy ő lehetne a társam egy életen át (pedig nagyon összeillünk).

Mit gondoltok?

21L


2013. febr. 19. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy neked senki sem elég jó, és mindenkit magadhoz hasonlítasz h megegyezzetek.
2013. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam, hogy az előző barátom mennyivel másabb volt, nem hiszem hogy ezek után ez a vélemény helytálló lenne, első válaszoló. :)
2013. febr. 19. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó dehogynem, nagyon is!
2013. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet 2 féle kategóriát kihozni a tapasztalataidból, minden ember más, adj esélyt a dolognak, ne feltétlen az életed társát keresd
2013. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!