Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy írjak rá a srácra aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a srácra aki tetszik?

Figyelt kérdés

Régen tartottam vele a kapcsolatot, de már több mint egy éve nem beszéltem vele chaten. (élőben azóta párszor, 3-szor kb, de nem sokat)

És nem tudom most hogy írjak rá, mert szeretnék vele dumálni :D



2013. febr. 19. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy "Szia!" kezdésnek megteszi.
2013. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, de tovább... :D
2013. febr. 19. 19:32
 3/12 anonim válasza:
fogod a facebookot, es megirod neki, hogy szia reg nem beszeltunk... sok sikert
2013. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van két kib@szott kezed, használd őket...
2013. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Uff, nehogy normális tippeket adjatok. Ha ráírok rájön hogy tetszik. Ötletekeeeet :*
2013. febr. 19. 19:37
 6/12 anonim válasza:
miért baj hogy rájön? Probálj meg elbeszélgetni vele egy tetszőleges témárol...
2013. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, nem baj, csak...szeretném hogyha akkor jönne rá, ha már ő is eléggé bír engem. Így nyomulásnak venné sztem.
2013. febr. 19. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:

"Szia mizujs veled? Régen beszéltünk, hogy vagy?"


Ez beválik hidd el! :))


23/L

2013. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. febr. 19. 20:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező ne legyél már ilyen hülye. Miből jönne rá ha írsz 2 semleges sort? Csak azért van ez a kényszerképzeted hogy rájön hogy tetszik neked mert valóban tetszik. Ha nem tetszene nem agyalnál ilyen hülyeségen. Attól hogy írsz valakinek az még nem jelenti azt hogy tetszik. Olyanoknak is írunk akik nem tetszenek csak barátok mondjuk.
2013. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!