Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok (vagy voltak) akiknek amiatt nem lehetett egy ideig párkapcsolata mert nagyon elfoglaltak?

Figyelt kérdés

Én most olyan helyzetben vagyok hogy suliba és dolgozni is kell járnom,ráadásul tanulom az angolt is mert majd valamikor szeretnék kiköltözni stb..

A munkahelyem olyan hogy ott is kell néha vizsgákat tenni úgy mint a suliba ahova járok.

Szeretném ha lenne egy párkapcsolatom de sajnos alig van szabadidőm.

Ti már voltatok ilyen helyzetben?



2013. febr. 19. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont most vagyok ugyanilyen helyzetben. És muszáj lenne változtatnom rajta, ugyanis már nem lenne rossz egy tartós kapcsolat :)
2013. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy mindenkinek arra van ideje amire akarja. Ha fontos valaki/valami a számodra akkor megtalálod rá az időt.
2013. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem időm nincs belevágni, mert én egy lányért nem adok fel mindent. Egy barátnő azért idő, pénz, és energia némi szexért cserébe. Háát..nekem ez soványka :) Persze tudom, van romantika, meg alkonyat meg érzelem hegyek (hova legyek :D) és megszűnik az idő, és örök-love. De a rideg valóság az meg viszont tényeken alapul.
2013. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párom volt így. Egy huszárvágással megoldottuk, az első randi után összeköltöztünk. Így legalább esténként találkozunk :)
2013. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!