Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek volt nős/ férjezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt nős/ férjezett emberrel párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne. Hogy tudtatok találkozni, hogy jöttetek össze, meddig tartott, hány évesek voltatok, hol találkoztatok, meddig tartott,elvált miattad ?
2013. febr. 6. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
bele se kezdj
2013. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne érdekeljen! Ne menj bele!
2013. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%

Bele se menj, nem tul illo dolog, ne ronts szet egy hazassagot, csak mert valamit erzel iranta, utana a te lelkeden fog szaradni minden, es a buntudat nem tul kellemes dolog!

Nem rosszindulatbol irtam!

2013. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A szeretők ritkán szoktak bűntudatot érezni szerintem.
2013. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Voltam, ő nyomult rám, de! Az első kikötésem volt, hogy nem akarok szétzihálni egy házasságot. Nem ismeretem a feleséget, de szült két gyereket, akiket szépen nevelt, ez bővel elég ahhoz, hogy tiszteljem.

"elvált miattad?"

Gondolj bele! Ezzel tönkre teszed a másik nőt, ha van gyerek, azt is, a ti kapcsolatotokat is megviseli. Ha összejössz valakivel, az azért legyen, mert szereted, és ha szereted, nem vársz el tőle ilyet. Majd megteszi, ha ő úgy érzi, de te a családban kívülálló vagy, és úgy is illik viselkedned. Nem szólhatsz bele a működésükbe.

2013. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Itt dehogy vannak ilyenek. Ide csak szentek jarnak.
2013. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem, mert nős férfival akarok kezdeni, (ezért nem is kérném hogy hagyja el), sőt, egyáltalán nem akarok senkit se. Csak érdekel, hogy milyen egy ilyen kapcsolat.

De valami miatt te is belementél egy ilyen kapcsolatba, hiába tisztelted a nőt....

2013. febr. 6. 21:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Tiszteletem a nőt, és tiszteletem a hierarchiát, de iszonyúan vonzódtam hozzá, elutaztam 50 napra külföldre, és nem volt olyan nap, hogy ne jutott volna eszembe többször is. Megvolt kémia közöttünk, olyan, amilyet senki mással nem éreztem, és el tudta érni, hogy reszkessek az ágyban.
2013. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
S meddig tartott ez a románc, ki vetett véget? És egy nős férfi csak és kizárólag szexet akar attól akivel megcsalja a feleségét?
2013. febr. 7. 00:42
 10/15 anonim ***** válasza:

A kapcsoltnak az vetett véget, hogy a gyereket felvették egy főiskolára, a feleség ugyanabban a városban kapott munkát, így a család közösen úgy döntött, hogy elköltöznek.

Nem igazán osztotta meg velem a problémáit, érzelmi szintem ki volt elégítve, csak akkor számolt be nekem az effélékről, amikor friss volt a dolog, és még nem ért rá a feleséggel megvitatni.

2013. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!