Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főként lányok válaszára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként lányok válaszára lennék kíváncsi. El tudnátok magatok mellett viselni egy mackós alkatú srácok?

Figyelt kérdés
Tudom már tele a padlás ezekkel a kérdésekkel itt Gy.K-n de azért kíváncsi vagyok hány ember gondolja ezt máshogy. Mackós alatt konkrétan azt értem,hogy:104 kiló 177 cm magasság. Alkatra nem olyan vagyok,hogy könnyebb átugrani mint megkerülni mert a súlyhoz képest széles a vállam a hasam oldalról "lapos" szemből kicsit látszik.(A volt főnök asszonyomon szerint 95 kiló vagyok :D Vizuális típusok előnyben :)) Aki előtt a kép megvan az alkatról írjon. ÉS kérlek bennetek,hogy normálatlan emberek hanyagolják az írást. Kort is kérnék ha lehetne még.
2013. febr. 19. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Én is mackós alkat vagyok!


Csináltam tegnap egy gyors fotót séta közben.


[link]

2013. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amikor meglattam a kerdest azt akartam irni h csak a mackos a jo, de a leiras alapjan nekem te mar nem fersz bele a macko kategoriaba. Baratom 185centi es 90 kilo korul mozog (nem gyuros, hanem macis) es imadom h van kis pocakja de o azert eleg magas.. Nalad sztem mar nem jok az aranyok.
2013. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 31 éves vagyok, szeretem a mackós pasikat, mivel én is amolyan "van mit fogni" alkat vagyok, bár nem olyan erősen, mint a te paramétereid.

Én imádtam, mikor a páromon kicsit több volt, de egy ideje fogyókúrázik, amivel teljesen lefogyasztotta magáról az összes foghatni valót. Már nem tetszik, ezt meg is mondtam neki, de állítja, így jobban érzi magát a bőrében, pedig mindenki szerint olyan most, mintha beteg lenne. Nagyon várom, hogy hízzon :-(

2013. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Párom jelenleg inkább rozmár (180 centi, 110 kg kb.), mint medve, de nem csak elviselem, hanem szeretem is :D És ami téged nyilván érdekel: szexuálisan is vonzódok hozzá, nagyon is. Jó, nem bánnám, ha a csípőjéről lemenne némi háj, de inkább az egészségét féltem, mert mondom, a vonzalommal egyelőre nincsenek gondok.

24/N

2013. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én modell vagyok, de bolondulok a mackos pasikért... :)) 21/N
2013. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
El.
2013. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mint jó barát igen, de mint pár nem.

Valahogy vonzanak a szálkás fiuk. Biosz mániás vagyok és amikor a bőr alól kitüremkedik a csont és látszik az izom is. Persze egészséges keretek között!!! Szóval nem a csont és bőr csak simán vékony. Meg én magam is az vagyok, ráadásul kicsi is. Nem tudom magam egy nagydarab fiú párjaként elképzelni. DE ha szerelmes lennék egy ilyen faja srácba megváltozna a véleményem.

2013. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*szeretem amikor...
2013. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom 185 cm körül van, lehet kicsit magasabb (pontosan nem tudom) és ő 115 kg kb. Én nekem nagyon tetszik úgy ahogy van, szerintem nagyon jól néz ki és nagyon szeretem.
2013. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok és nem.szeretem mikor szex közben kidagad az izom a párom karjain és vállán.
2013. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!