Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret megteszi ezt? Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret megteszi ezt? Fiúk ti megtennétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki a barátom legjobb haverjával jár, de a barátom is akart tőle.. és szokott vele a barátom találkozni 2-3 hetente 1 órára és megbeszélik a dolgaikat, mert barátok már 2 éve.. de nagyon zavar engem mivel volt, hogy ott hagyott mikor szükségem lett volna rá, mert találkoznia kell a lánnyal.. meg vele elment ide-oda engem el se hívott csak mi után meg említettem neki, hogy fordítva, hogy esne neki.. múlt héten elkezdte nézegetni a facebookom ahol látta, hogy a volt osztálytársammal beszélgetek aki 4 éve akart tőlem és, hogy eltöri a kezét.. pedig nem írt semmi olyat meg semmi se, nem tudok tanulni, egészségileg nem vagyok jól és most vizsgázom majd.. állandóan ez a lány van a fejembe és nem tudom elterelni a gondolataimat, de ő kiakad azon, hogy facebookon beszélgettek azzal aki régen akart tőlem,de én ne akadjak ki, hogy találkozgat vele és van rá okom is, hogy ki legyek akadva..ha megmondom, hogy ez nem megy és hogy ne találkozgasson vele 2-esbe akkor megteszi, ha igazán fontos vagyok, vagy rosszul gondolom?
2013. febr. 19. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

facebook, diákok, osztálytársak, szerelem, kavarás, kombinálás...fiatalság :)

Csak az a baj h ez később is így marad :)

2013. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, ha fontos vagy neki akkor befejezi a találkozgatást, és vissza könyörgi magát. Ha nem akkor nem érdemes járnotok.


Vagy van egy gonoszabb változat is...

Kezdj el talizgatni a barátod haverjával aki acsajjal jár, és akkor majd meglátja hogy milyen érzés.


Akárhogy döntesz sok sikert! (Véleményem szerint az elsőt válaszd)

25/N

2013. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen alap, hogy ha járok valakivel akkor nem találkozgatok más lányokkal csak úgy, főleg nem kettesben. Az meg még inkább alap, hogy ha a bnőm megkér erre, h ne találkozzak vele, mert zavarja, akkor megteszem (persze ugyanezt el is várom).


Ha ez a fiú a kérlelésed ellenére nem akar lemondani a lánnyal való találkozgatásról, akkor nem szeret téged és csak hülyít.


Tudom, fiatal vagy, nem fogsz nekem úgy sem hinni, de komolyan mondom, jobban járnál ha most dobnád ki, sok szenvedést megspórolsz magadnak vele! Aki ennyit nem tesz meg a párjáért annak nem kapcsolat, hanem homokozólapát való.


25F

2013. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!