Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalom a barátomat, megtenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a barátomat, megtennétek, hogy leírjátok erről a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez szörnyű dolog, de mégis képes vagyok elhitetni magammal, hogy ez normális dolog, mindig találok rá mentséget, pedig tudom, hogy erre nincs!

Szóval ha van egy kis időtök, szidjatok le érte, vagy próbáljatok valahogy észhez téríteni! (Ez így most elég furán hangzik gondolom..., de a barátaim se ítélnek el érte, viszont most pont erre lenne szükségem, hogy valaki elmondja, hogy ez miért nem jó így!!)

A történet a következő, nyilván mint minden ilyen eset, nekem is úgy indult a dolog, hogy a kapcsolatom tönkrement igazából, nem csinálunk együtt soha semmit, már nem is beszélgettünk szinte, csak úgy elvoltunk egymás mellett. Sokszor beszéltünk erről, meg az összes problémánkról, de hiába, semmi se változott (pedig ha bármelyikőnknek baja volt, tényleg egyből átbeszéltük, nem csak a szőnyeg alá söpörtük a dolgokat). Valahogy a szexuális életünk is hanyatlani kezdett, nem volt benne semmi romantika vagy szenvedély...

Aztán megismertem egy srácot, vele nagyon jóban lettünk egyből, pont olyan, mint én, tényleg elképesztő a hasonlóság, nagyon jól éreztük magunkat együtt mindig, tök jókat beszélgettünk, szóval találkoztunk sokszor (abszolút barátilag... legalábbis részemről). Aztán valahogy elkezdtem meglátni benne a férfit, annyira figyelmes volt velem, annyi mindenben segített, és annyira jól éreztem vele magam mindig... még sose bánt velem ilyen jól senki, minden apróságot megjegyez, hogy miket szeretek, folyton a kedvemben járt, mintha csak álmodtam volna (és még most is ezt érzem, olyan mintha nem is történnének velem a dolgok a valóságban, nem érzem reálisnak ... vagy ezt nem tudom hogy mondjam...). Aztán pár hete megcsókolt, én meg hagytam, bár tudom, hogy nem kellett volna, akkor is tudtam, de mégis... És azóta ez már elég sokszor megtörtént, nagyjából minden találkozásunknál. Több nem történt köztünk, bár ez igazából itt már mindegy is szerintem, mivel csók tényleg sokszor volt...

És nem tudok ebből kilépni (pontosabban nem akarok), mert annyira álomba illő tényleg... viszont tudom, hogyha ez a dolog lecseng, akkor tudnám folytatni rendesen a kapcsolatomat a barátommal, mert lelkileg kellően feltöltődök ehhez. És egyébként szeretem őt nagyon! (tudom tudom ha így lenne nem csalnám meg... dehát ez nem igaz, mert tényleg szeretem)

Tudom, hogy ez az egész itt mentegetőzés, pont erről írtam az elején, hogy magamban ezt lerendezem ennyivel, mintha nem is lenne baj, sőt, szinte még jót tenne a kapcsolatomnak.

Kb ennyi... tényleg szidjatok bátran, vagy írjatok erről bármit, hogy mi legyen, mert ez így nem mehet tovább!!

22/L


2012. okt. 15. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem tudsz szakítani a barátoddal? Nem az a baj, hogy jól érzed magad egy másik fiúval, hanem hogy ilyen gerinctelen p*csa módon b*szol át másokat. De én nem szidni jöttem, majd megkapod te az élettől.
2012. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Könyörgöm szakíts vele!!! Mondd el neki, hogy megismertél valakit és nem akarod megcsalni, elmúlt a tűz.

Hidd el, NEM SZERETED! Akkor eszedbe nem jutna ez a kérdés se.

2012. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lehet szakítanod kéne a barátoddal, mert az már nem jó ha ezekkel a kis kalandokkal töltődsz fel az igazi kapcsolatodra. Miért nem kezdesz új kapcsolatot a másik fiúval? Hisz írtad, hogy mennyire összeilletek..
2012. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha meg vagy arrol gyözödve hogy szeret az a fiu téged,és te is öt akkor

mond el a régi "baratodnak" hogy el mult a szerelem és

màr nem szeretnéd vele folytatni.

Gondolom ö is észrevette,hogy nem müködik màr a kapcsolatotok.

Ha biztos vagy abban hogy ez a fiu nem csak meg akar ba*zni akkor szerintem a sajat boldogsagodat nézd.

En nem szeretnélek le cseszni mert téged is meg lehet érteni.

2012. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a barátoddal.De ebből a kapcsolatból mint mindegyk másikból el fog tűnni a lila köd és akkor lehet kezded előlről az egészet.
2012. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts vele! Annak értelme nincs hogy "összejársz" mással, tök jól megvagytok, aztán visszamész a pasidhoz, 1-2 hónapig a feltöltődésből merítve erőt lángol a szerelem, utána pedig megint kezdődik minden előröl. Amúgy meg, önző dolog amit csinálsz! A barátodnak is kijárna a szereted, a törődés és mivel Te ezt egy másik pasinak adod meg ő csak úgy van, pedig lehet, sőt, biztos is hogy ő is eljátszott már a gondolattal hogy megcsal de valószínűleg nem tette meg mert a Te érzéseidet tartja szem előtt! Hagyd hogy ő is boldog legyen egy másik ember mellett, ha Te megteheted akkor ő is!
2012. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anthonyahopkins ***** válasza:
"Ha ez a dolog lecseng"?! És ez mégis mit takar? Akkor fog lecsengeni, ha végre megdönget? Ne áltassuk magunkat. Úgy viselkedsz, mint egy hülye p*csa. Akármekkora gondjaitok legyenek is, ezt azért nem érdemli meg a barátod. Szóval döntened kéne.. végülis még fiatal vagy. Vagy otthagyod a barátodat egy " vagy jó lesz - vagy nem " ember miatt, vagy megpróbáljátok rendbe hozni a dolgokat. Ez a te döntésed. De az már egy pozitív dolog, ha valahol elismered, hogy veled van a gond. Tehát pozitív leszek feléd, és beléd vetem a bizalmam, hogy jól fogsz dönteni, és nem leszel egy semmirekellő bármelyikpábban' felszedhető idióta p*csa. :-)
2012. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

lehet h gyenge a felfogóképességem, de ezt az egészet nem értem...

nesze, női logika. megnyugtat h te magad is ellentmondasz magadnak a legelején, mert el akarsz hitetni magaddal vmit, amit amúgy nem hiszel el, de mégis el akarod hinni. vagy, tudod, h úgy lenne jó, ahogy hinni szeretnéd, de mégsem úgy hiszed. és erre épül az egész történet, ezért érthetetlen, követhetetlen, felfoghatatlan az egész. ez az egész történet vmi mesebeli, valótlan világban játszódik, ahol a valóságban ismert törvényszerűségek nem működnek, ezért a valóságban élő ember számára felfoghatatlan és kezelhetetlen a dolog.


ha uncsi a régi kapcsolatod, akkor miért akarsz abba a kapcsolatba majd visszatérni? és ha már kijöttél félig az uncsi kapcsolatból egy álom-kapcsolatba, akkor az álom-kapcsolat miért nem jó? ez az egész felfoghatatlan, követhetetlen.

2012. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"És egyébként szeretem őt nagyon! (tudom tudom ha így lenne nem csalnám meg... dehát ez nem igaz, mert tényleg szeretem)"


Nem igaz, nem szereted.

2012. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Erre mondják, hogy Rib*nc meg kurv* de nyugi cica kapsz te még az élettõl -_-
2012. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!