Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget szeretnék tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget szeretnék tőletek kérni, vagy inkább tanácsot! Ti mit csinálnátok a helyemben? (lent olvasd)

Figyelt kérdés
Szóval..Csináltam egy kamufacet,és elkezdtem hülyíteni egy fiút. Az elején tényleg hülyeségnek indult de aztán igaz érzések lettek mindkét félről..Nagyon szerettem/szeretem ezt a fiút de ennek ellenére sokat hazudtam neki..Egy éjszaka rájöttem hogy ez az egész felesleges,és minél tovább húzom ezt az egészet annál rosszabb lesz..Elmondtam neki hogy mi a helyzet...Azt hiszem most már nagyon utál mert átvertem..De közben azt is érzem hogy szeret..Már nagyon megbántam ezt az egészet teljes szívemből sajnálom az egészet..:( Tudom hogy későn jöttem rá mivel másfél évig húztam ezt..De nagyon szerettem nem akartam elveszíteni,tudtam hogy ez lesz ha kiderül..Szeretnék kérni tőletek tanácsot,hogy ti mit csinálnátok a helyemben.Hiába nem találkoztunk meg semmi,de másfél éven keresztül MINDENNAP beszéltünk,és az életemnél is jobban szeretem! Mindeneste sírok, nem látok a könnytől..:'( Segítsetek kérlek!
2013. febr. 20. 01:39
1 2 3 4
 1/34 Pretty Ballerina ***** válasza:
63%
Másfél évig? O.o
2013. febr. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát te bolond vagy...
2013. febr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2013. febr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Pretty Ballerina ***** válasza:
De mégis mért?
2013. febr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
igen..:S tudom hogy bolond vagyok de nagyon szeretem..:( már nagyon bánom..!!!
2013. febr. 20. 01:46
 6/34 anonim válasza:
Felejtsd el! Nőj fel!
2013. febr. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Vagy megvárod még megbocsájt neked, és tanulsz a hibádból, vagy nem bocsájt meg, és tanulsz a hibádból. Az emberi érzelmekkel nem szabad így játszani. Elég keményen megleckéztetted saját magad.

Senkitől ne várj segítséget ebben a világban. Ezt helyetted senki nem tudja helyrehozni. Csak te!

De ne felejsd el: a tettek beszélnek.... Küzdj meg a bocsánatáért... Megérdemli, hogy most könyörögjenek neki, mert nem csak te vagy összetörve. Őt még meg is aláztad. Küzdj. Nehéz lesz, de ha TÉNYLEG szereted, akkor végig fogod csinálni...

Írtad, hogy egyszer sem találkoztatok. Hát akkor menj el hozzá... Állj az ajtajában, kérd, hogy bocsásson meg. Ha ott, akkor nem is fog megbocsájtani, legalább elhiszi, hogy megbántad.

Én bízok abban, hogy veszed magadnak a bátorságot, és bárhol legyen ez a fiú, elmész hozzá.

2013. febr. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Igen, énis ebben reménykedem hogy egyszer talán megbocsát..:( Mindig kicseszek magammal, és amíg nemtapasztalom meg a dolgokat ugye nemtudom milyen,mivel járhat..de a saját hibáinkból tanulunk! Rengeteget tanultam már így..Elmennék hozzá de 1. fiatal vagyok,szüleim nemengednek. 2. Nemigazán tudom merre lakik..:/ Ha megkérném szüleimet hogy vigyenek el hozzá biztosan elvinnének,csak írna vissza facen..így nemtudok elmenni hozzá csak úgy elindulni..:( Egyenlőre le se szar bár érthető..:(
2013. febr. 20. 02:00
 9/34 A kérdező kommentje:
De akkoris végig csinálom,mikor még vissza írt neki is megmondtam hogy amíg meg nem bocsájt úgysem hagyom békén.!!!!
2013. febr. 20. 02:01
 10/34 Pretty Ballerina ***** válasza:
Egyre jobb, most már zaklatod is?
2013. febr. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!