Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Keveset vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset vagyunk együtt a barátommal, ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, a barátom is ennyi. Én már dolgozom fő állásban, de ő még MSc-s. Ráadásul kollégista is a belvárosban, én pedig Tatabányáról járok be dolgozni, így az időbeosztásom nem túl rugalmas. Szombat délutántól vasárnap estéig szoktunk együtt lenni. Emellett heti 2 alkalommal a melóm után 2-3 órára. Viszont neki este is órái vannak, így mindig vissza kell hogy menjen az egyetemre. Nagyon kevesellem azt az időt, amit velem tölt. Már azt gondolom, hogy nem is szeret igazán. Amikor mondtam neki is a problémámat, azt mondta, hogy egyszerűen nincs több szabadideje, nem tud mit csinálni, az egyetemet be kell fejezni. De az még 2 évig tart. Nem bírom. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. febr. 19. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyen eros a szerelmetek hidd el megeri. Eljon a ti idotok is. En a barotmmal ket eve vagyok egyutt o 26 en 18 eves vagyok.Nalunk is ugyanez a helyzet mint nalatok hetente egyszer tudunk talalkozni akkoris par orara es szexualis kapcsolatunk meg olyan hogy van hogy honapokig nem vagyunk egyutt, es sajna nem tudunk mit csinalni de probalunk erosek maradni es kitartani egymas mellett mert tudjuk hogy eljon a mi idonk.

Sok sikert azert nektek

2013. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Regisztrátor ***** válasza:
Icipici albérlet? Összeköltöztök, kiderül, hogy elviselitek-e egymás lábszagát. ha nem, akkor nem kell két évig kínlódni. Ha igen, akkor meg nincs akadály előttetek!
2013. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is költözzetek össze.


Nem ismerem ugyan a barátodat, de nekem ez egy picit kibeszélésnek tűnik.

Nálunk is hasonló a helyzet. Én 23 a barátom 24. Most fejezzük be az msc-t, ő emellett még dolgozik is. Én vidéki vagyok, bejárós, ő meg az egyetem városában lakik.

Nem tudunk túl sok időt együtt tölteni, de ami kis ideje van,a zt azonnal velem tölti. Még ha este 7-ig is van órája, eljön hozzám, és elmegy haza éjjel, vagy másnap hajnalban egyből suliba. Szóval ha van akarat, akkor meg lehet oldani szerintem... De ha nem veszi a fáradtságot annak érdekében, hogy veled tölthessen időt, az már baj...

2013. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem értékeljétek át a dolgokat, kapcsolatotokat stb... ha úgy alakul akkor helloszia van. Mindenkinél van jobb ezt sose feledjétek...
2013. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja, hogy amíg egyetemista, nem akar velem összeköltözni egy albérletbe. Csak ha majd lesz normális keresete.
2013. febr. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!