Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első nagy szerelem elengedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nagy szerelem elengedése nem megy (? )

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 2 év 7 hónapja vagyok együtt a barátommal, akit már nem szeretek. De ha szakítanánk nagyon hiányozna! Ő nem akar csak a barátom lenni, de nem bírnám ki ha semmi közünk nem lenne egymáshoz.. Lehet hülyén hangzik, de pl ha elvinné a törölközőjét tőlem, vagy az összes cuccát, olyan üresnek érezném ezt a helyet! :( Most is sírok már ahogy erre gondoltam, de tudom, hogy ez a kapcsolat nem működik már egy ideje... de ha nem léphetnék be a facebookjába, vagy vissza kéne adnom a lakáskulcsát.. nem bírom elképzelni! :( Tudjátok ez az az első szerelem ahol biztos vagy benne hogy vele éled le az életed, és elhiszed, hogy soha nem lesz vége. Csalódtam magamban hogy kiszerettem belőle. Segítsetek, most mit csináljak?
2013. febr. 20. 03:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És nem utolsó sorban a másik felet is nagyon sajnálom, azt mondta, utánam már nem kell neki nő, ha velem is szakít. Nem bírnám ha magányos lenne, tudom milyen rossz az neki, engem pedig ugye nem akar mint barát (pedig nem hagynám hogy egyedül legyen.) Erre mi lehet a megoldás? :(
2013. febr. 20. 03:15
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Ami nem megy, azt szerintem nem kell erőltetni. Szerintem ez se neked, se neki nem jó így, csak megszokásból vagytok együtt. 19 éves vagy még csak, hidd el, ha már most nem jó, akkor hogy fog még minimum 40 évig működni?
2013. febr. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te már csak az emlékeidbe vagy szerelmes. Ezt egy, vagy inkább több, őszinte beszélgetéssel lehet megoldani. Együtt keressétek a jó megoldást.Arra azonban számítsatok, hogy teljesen fájdalommentesen nem megy. Majd az idő.....
2013. febr. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már volt egy őszinte beszélgetésünk, a vége az lett, hogy mindketten sírtunk, és mondtuk, hogy erre még nem vagyunk felkészülve. Pedig itt lenne az ideje már nagyon. Egész héten "hűvös" velem, mert nem hívtam le múlt hétvégére (olyankor szoktunk csak találkozni) most is éjszakás, és egy jóéjt-et írt 1 órája.. Lehet hogy már ő sem szeret úgy mint kéne? Jobb lenne ha ő akarna kidobni, úgy kevésbé fájna. De ez a rengeteg emlék és közös dolog amin átmentünk.. Van egy fesztivál, ahova minden évben együtt járunk... már megvette a bérletemet is. Van értelme oda még együtt menni? Van egy másik fiú.. akivel lehetne komolyabb, de őt rá nem bírnám venni erre a fesztiválra.
2013. febr. 20. 03:31
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

"Az első szerelem olyan, mint egy álmodás,

Az első szerelem legfeljebb egy kézfogás,

Az első szerelem mégis szebb a többinél,

Az első szerelem mindhalálig elkísér."


Minél előbb szakítsatok végleg aztán majd Te is és Ő is talál magának mást.

Hülye szöveg ,hogy nem kell neki más lány,hamarosan fog mást találni akivel boldogabb lesz ,mint veled.

2013. febr. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi srácok néha nem nagyon értünk titeket lányokat. -Ez a néha nem értés viszont elég gyakran van és tudom sokszor kölcsönös. Érthető amit írsz, csak így a sorok között olvasva. Ti egész jól lennétek, ha nem kavar be egy harmadik.

Azért fontos picit vele foglalkozni, mert ő nem fogja tolerálni a másik srác fogkeféjét, törölközőjét és alsónadrágját nálad és azt sem, hogy nálad van a lakás kulcsa. Bár mi pasik mi elég egyedien mutatjuk ki az érzelmeinket. -Leginkább úgy, hogy sehogy.- Azért ez a harmadik srácnak egy picit fájni fog.


Most térjünk vissza rátok. Kötődtök egymáshoz, ha jól olvasom a sorok között ritkán találkoztok és ha jól sejtem, egész jól megvagytok, ha együtt elmentek valahová.

A dolog arról szól sajnos, hogy te igyekszel megtartani magadnak mindent amit az első szerelem adhat, még valamilyen szinten magát a srácot is. Mindent megtartani ami neked kell, miközben ő elveszíti azt ami fontos neki. Az elöző barátod bizony egy csomó olyat megtudna adni, neked amit a másik sráctól már most nem tudsz megkapni, miközben a másik srác kapná azt amit ez a fiú szeretne.

Szerinted ez így korrekt, mindenkivel szemben ?


Már most szólok, mielőtt meglepődnél, ha a srác elkezd csajozni, te még féltékeny is leszel. Döntsd el: Szeretni vagy birtokolni akarod ? Mert ha az előbbi, rendeztek egy szép kis vacsit, köszönjétek meg egymásnak ami szép és jó volt. Aztán élje mindenki a maga életét.


Nézzük most a srácot. Szerinted mennyire tudja majd egy másik lánynak megmagyarázni, miért van nálad a kulcsa ?

Mennyire lesz késztetése másik lányt keresni, amíg te ott vagy a közelébe és téged szeret ?


Szóval engedjétek el egymást, attól idővel lehet egymással találkozni, meg beszélgetni. Csak ezt az aktuális párok nm szokták díjazni.

2013. febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem történt más csak lehullt a rózsaszín köd, ahogy azt szokták mondani. Maradj csak mellette, ne légy önző.
2013. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én biztos vele maradnék. Innentől kezdődik a kapcsolat igazi része.
2013. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha kiszerettél belőle menj.Addig vele maradnál míg fel nem tűnik a színen egy olyan valaki akibe beleszeretsz,akihez vonzódsz testileg-lelkileg és akkor mjad rájössz,hogy elvettél a te és az ő életéből jó pár évet..előbb is megtörténhetett volna
2013. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megoldódott...
2013. febr. 20. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!