Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kérdése:

Jogosan vesztettem el a bizalmamat?

Figyelt kérdés
nem bízok magamban, és ő is megfakult előttem, miután arra kért h legyek izmosabb
2013. febr. 20. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy, miért ne lehetnél izmosabb, eleve egy férfi nem legyen annyira erőtlen, hogy fogod a 10-15 kilós gyerkedet emelgetni.
2013. febr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy elég érdekes dolog.

Emlékszel még az első csókra, érintésre, egyebekre vele, vagy arra ami előtte történt. Másnap, harmadnap, ugyanazt érezted, vagy most, ha megérinted ?

Azt szokták mondani, ha szeret fogadjon el úgy, ahogy vagyok. Viszont pont ez van, elfogad és megszokja amilyen vagy. Nem lesz többé kihívás boldoggá tenni, meghódítani, küzdeni érte. Anno bármit megtettél volna, hogy tetsszél neki, most hőbörögsz mikor arra kér. Simán edzetsz érte és magadért is, mert amelett, hogy jobban fogsz tetszeni neki, más lányoknak, magadnak, jobban is érzed magad tőle, nagyobb lesz az önbizalmad is és teszel valamit a kapcsolatodért is.


Egy kapcsolatban időről, időre mindig tenni kell valami ujjat, mert a kedvest ha fontos, egy kicsit mindennap meg kell hódítani. -Most éppen edzened kéne, de ha ez neked nem fér bele, lehet spontán megteszi egy szál virág is.

Persze neked ettől jogod van önbizalom hiányosnak lenni és ettől ő még szerethet téged.

2013. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el! Ha nem tud elfogadni úgy, ahogy vagy, akkor nem érdemes együtt maradnotok.
2013. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez egy hülyeség.. h kérhet ilyenre? én is mondtam a pasimnak h menjünk kondizni, meg futni, de nem azért mert őt akarom megváltoztatni, hanem h lássa h nem hagyom el magam, meg az egy jó kis program tud lenni.. ezt beszéld meg vele!!!!! mellesleg nekem az exem egyszer azt mondta, h a hostess-csajoknak jobb az alakjuk(megjegyzem, évek óta sportolok, most van vagy 5 éve, h táncolok, és akkor voltam 173cm/61kg), szal nem értem, h mit akart még ettől jobb alakot:D na de mind1.. meg h szebb a hajuk, de ő engem szeret.. na puff.. azota is utalom a hostess-csajokat, a pasit meg persze kidobtam.. igaz h nem mindjart az a beszólás után, de na..:)
2013. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!