Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Legjobb barátomat" egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Legjobb barátomat" egy nő miatt vesztettem el, mit lehetne ezzel csinálni? Sajnálom a dolgot :S?

Figyelt kérdés

A történet az a tipikus mindkettőnknek ugyanaz a lány tetszett, csak neki hamarabb, és azzal volt hogy ő már "lefoglalta" meg "hamarabb mondta" hogy tetszik neki. Nos ez engem valahogy nem zavart és egyre többet találkozgattam a csajjal, beszélgettünk iszogattunk, és mikor szakított a barátjával mert rosszban voltak (és többek között miattam is) akkor össze is jöttünk. Lassan 9 hónapja vagyunk együtt nagyon szeretjük egymást és jól működik a dolog.

Azóta akármikor találkoztam volt "legjobb barátommal" csak nagyon felszínesen és mint ha mi sem történt volna beszélünk sok értelmetlen dologról.. és elmúlt az a régi feeleng :S

Valami ötletet szeretnék, segítsetek

sry ha hosszúra sikeredett


2010. szept. 1. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy nő miatt sose veszetek össze a barátokkal nem éri meg egy barátság tovább tarta ha 9 hónapja nem beszéltek akor szeritem anakaa barátságnak löttek már régen 21/f
2010. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmmel voltam így...Neki tetszett hamarabb illetve a bizonyos srác is neki udvarolt s nem nekem:-S Ahogy telt az idő szépen lassan belém szeretett (nem akartam, nem direkt volt:-S)

Azóta is együtt vagyunk a sráccal, már több mint 3 éve, és úgy néz ki végleg összekötjük a sorsunkat:) (szóval nem véletlen, hogy így történt...)


A lány 2 hónap múlva állt szóba velem, azóta már több év is eltelt és elfogadta, hogy ez van, megtanulta felnőttként kezelni a szituációt (elvégre nem vagyunk gyerekek).Azóta neki is párja van.

Szó mi szó, bár már nem neheztel és mindig örömmel beszélek vele ha találkozunk az úton, attól a pillanattól kezdve, hogy megtudta mi történt már nem ugyanaz a barátságunk, hiába kezeljük másképp a dolgokat...

Ezt azért sajnálom...viszont a párom nélkül ma már nem tudnék élni...döntenünk kellett...hát döntöttünk...


Jól mondják, hogy egyik felőröl kapsz valamit, másik felőröl meg elvesznek valamit...

2o-L


bocs hogy nem adtam tanácsot:) de legalább tudod, nem vagy egyedül

2010. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz barát önzetlen, nem féltékeny a te boldogságodra, és örül a sikerednek. Az, hogy egy lány miatt összevesztetek azt jelenti, hogy bár jól éreztétek magatokat együtt, nem volt igaz barátság. Érezd magad jól a barátnőddel, és keress új barátokat.
2010. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem volt igaz barát :( szerintem nem is létezik ilyen :S
2010. szept. 1. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőről van szó, az állatvilágban sincs barátság a hímek között. Sok mindenben hasonlítunk az állatokhoz, ebben is többek között. A barátság a legerősebb szellemi kötelékünk, de a szexualítás időnként még erősebb tud lenni. Szóval csak annyit mondok, kétlem, hogy lenne két olyan ember, akik ne vesznének össze ezen. Max. van aki kibékül, ha talál magának másik társat.
2010. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
folytatás(ez kimaradt :) ): szóval, ha talál magának valakit, akkor van esély a békülésre, de nem garantált akkor sem. Ha besegítesz neki, talán értékelni fogja.
2010. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De van igaz barátság, személyszerint nekem is van három éve, méghozzá egy lány. Csak meg kell találni az igazit, pont ahogy a szerelemben is. :)
2010. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a te baratnod a sze...met!!! nagyon gonosz az biztos,es a ti kapcsolatotok se fog sok ideig tartani. most nem hiszel nekem,majd idovel rajossz!
2010. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!