Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék társra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék társra, ha aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 10:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Teljesen félreértetted :D


Abban a kérdésben a kérdező aszexuális vagy csökkent libidójú társat akart magának, de mindenki csak szexszel együtt tud elképzelni egy párkapcsolatot, amit a kérdező furcsállt.


Nyilvánvaló, hogy a kérdező én vagyok.

2013. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

bocsánat.

24 vagyok egyébként.

tudom, hogy a legtöbb ember nem tud elképzelni kapcsolatot szex nélkül, itt már mindenkinek dugni kell orrba szájba.néha felidegesít ez, mert úgy néznek rám, mintha valami fertőző beteg lennék.

2013. febr. 20. 11:24
 13/35 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vagy az. Kb. olyan, hogy van aki imádja a mákos gubát...és én nem értem, hogy miért??
2013. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

ma 11:24

És pontosan milyen "tünetei" vannak annak, hogy aszexuális vagy?

Egyszerüen nem kivánod a szexet és kész? Vagy valami belsö késztetés?

2013. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
nem kívánom egyáltalán.nemtudom mitől van ez.
2013. febr. 20. 11:35
 16/35 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb ember magából indul ki, és nem tudja elképzelni, hogy mások miért nem szeretik azt, ami nélkül ő nem tud élni. Az aszexuálisokat gyakran éri az a "vád" hogy ők tulajdonképpen akarják, csak még nem tudnak róla, meg hogy valami korábbi trauma miatt nem akarnak szexelni, stb. Szerintem megértőbbnek kellene lenni, elfogadni azt, hogy vannak ilyen emberek, és nem akarni jó útra téríteni őket. Szóval léteznek más utak is, nem csak az, amin az olvasó jár.
2013. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
aszexuálisan neked elég egy lakótárs, vagy egy barátnő, szex nélkül minek neked pár? ha nem akarnék szexet minek csajoznék??? felesleges lenne, időpazarlás
2013. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Túl zaklatott vagy, lehet ettől is, hogy aszexuálisnak tartod magad, de ne parázz! Ez elmúlhat idővel, ha sikerül egy olyan környezetbe kerülnöd, ahol mondjuk egy barátságos, helyes, neked tetsző fiúval találkozol. Nem sok ilyen van, de azért van. Az aszexuális cucc pedig úgy illan el, mint a tova tűnő ifjúság. (Remélem értékeled az ironikus látásmódom) A lényeg, nem kell kapkodni, a nyugi a tuti mindig. Én is hasonló cipőben járok egyébként, de én nem értem minek kell társ, ha nem szexhez (valószínű ez csak az én gyengeségem), de pl nekem nem kell barátnő, mert ha van barátnő akkor van:

- műbalhé

- szülei (általában) :)

- közös programok melyek közben nyugodtan tökön szúrhatom magam

- baj

- szabadidő elfelejtés

- haverokat is lécci

- kb. jelenléti ív, hol vagy? miért? meddig?

- némi szex megalkuvások árán, vagy max. békítő szex


szóval hááát... :)

2013. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

na pont ez a baj!

nem értjük egymást, kár volt ezt kiírnom.

2013. febr. 20. 15:05
 20/35 anonim ***** válasza:
Biztos az asszexualitás? vagy csak abból van eleged hogy minden a napi 3-4xi szex körül forog és a sok "hülye" nem képes megérteni hogy bizony nem ez a kapcsolat alapja. (majd nézd meg mit kapok ezért...)
2013. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!