Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munka+suli? Munka+barátnő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka+suli? Munka+barátnő? Suli+barátnő?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szüleinél lakunk. Idén diplomáztunk. Én már dolgozok, szerencsére sikerült kifognom egy olyan helyet ahol szakmai szempontból megfelelően fejlődhetek és látok benne jövőt. Ő azóta is állást keres és otthon van egész nap. Néha kicsit kiakasztó. Megértem h egész nap nélkülem van de amikor otthon vagyok néha idegesít ha rákezd a kis mondókájára h aznap épp mit látott a tv-ben stbstb. Munka mellett hétvégente csinálom a mesteszakot egyetemen. Így sok szabadidőm nincsen. Úgy érzem sokszor, hogy nem tudok egyszerre helyt állni a munkámban, az egyetemen, valamint a kapcsolatomban. Egyre többször elgondolkozok rajta, hogy első a munka meg a suli. És hogy ott kéne hagyni a barátnőmet. Én szeretem őt. És nem akarom pont ilyenkor itt hagyni. Elhiszem hogy nehéz neki. És félek, hogy ha elhagyom akkor teljesen maga alatt lesz és úgy fogja érezni, hogy semmi sem sikerül neki és nem akarom hogy miattam depressziós legyen. Nem tudom mitévő legyek.

2013. febr. 21. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
keress neki munkát. Nálunk is ez volt, azóta nyugi van.
2013. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg neki teljesen nyugodtan, higgadtan elmagyarázni, hogy mi a helyzet, hogy pontosan téged mi zavar. Ha már együtt éltek, akkor gondolom régóta együtt is vagytok... Akkor viszont a kommunikációnak is ki kellett volna már alakulnia. Viszont ha ezt nem tudjátok normális körülmények közt megbeszélni, tehát nem működik jól a kommunikáció, érdemes elgondolkodni, hogy a további életed folyamán ez változni fog, van ilyen lesz, és ha nem változik, akkor az neked megfelel-e...

Azt kapsz, amit látsz. Se többet, se kevesebbet.

2013. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!