Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2napa jöttem össze az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2napa jöttem össze az egyik volt barátnőmmel, viszont most valahogy nem érzem azt amit kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat beszélgettünk, és úgy kezdtem érezni, hogy megint szerelmes lennék belé, viszont már aznap este is ezen gondolkodtam hogy miért tettem. Ezzel az egésszel még az is gáz hogy én kérdeztem meg hogy szeretne e járni velem... Nem akarom megbántani de nem tudom mit tegyek:s én 14 ő 13 éves

2013. febr. 20. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a töltött káposzta jó.Szokták ezt mondani.Ülj le vele és mond meg neki,hogy ne haragudj de ez csak egy fellángolás volt nálam,és szerintem nem volna jó dolog ezt így tovább folytatni.Kérj tőle bocsánatot,és tedd hozzá nem direkt kiszúrásból jöttél vele össze.
2013. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első... Ahogy megláttam a kérdést az első mondatod jutott eszembe :)
2013. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!