Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedik egy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcsika-28 kérdése:

Hogy viselkedik egy szerelmes férfi? Nagyon tudnom kéne!

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Pontosan mire érted a szerelmes férfit? Aki csak a testedért szeret, vagy olyan aki akkor is szeretne, ha nem lenne köztetek szex?


Olyan férfi aki csak a testedet akarja, egyfolytában ágyban akar vinni, és ezt kisebb-nagyobb sikerrel ki is mutatja.


Olyan férfi, aki egy nővel képes randizni szex nélkül NINCS.

Olyan férfi, aki

2013. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Még nem volt köztünk szex.Csak beszélgetünk.
2013. febr. 21. 15:38
 3/19 anonim ***** válasza:
Ne félj, majd lesz.
2013. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Gondolom.De azt tudnom kéne hogy szerelmes e.
2013. febr. 21. 15:40
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerelmes férfiak csak a történelemben voltak, de szerintem az csak történelem hamisítás. Tapasztalatból beszélek, én sem voltam még soha szerelmes.
2013. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor ezért nem tudsz válaszolni.Pedig léteznek,mert találkoztam velük.
2013. febr. 21. 15:43
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
23 éves vagyok. Sokszor jöttem össze lányokkal, de kizárólag a szexért.
2013. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Gergo_30F ***** válasza:

#6: akkor tudod mire figyelj, nem? ;)

garancia semmire nincs

2013. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem egyszerű, s ha lenne rá válasz, akkor valószínűleg csak sikeres párkapcsolatok lennének a földön...


De azért jelek vannak. Odaadás, érdeklődés a dolgaid iránt (nem csak rólad, hanem pl.: a hobbid, szabadidőd után), kedvességek, amelyekre nem is számítasz, de jól esnek, s látod, hogy őszintén teszi. (pl.: egy sms ami csak szimplán jelzi, hogy eszébe jutottál)

2013. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Te még fiatal vagy,de te is leszel majd szerelmes.
2013. febr. 21. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!