Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves korom óta szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves korom óta szerelmes vagyok egy nálam 25 évvel idősebb pasiba. Most 27 vagyok de az érzés csak erősödik. Van valakinek hasonló problémája, merjem bevállalni?

Figyelt kérdés

A pasi nős gyereke nincs és nagyon boldogtalan. 10 éve mondogat nekem olyat, hogy elválik és elvesz feleségül, meg, hogy szerelmes. Szerintetek csak a szája jár, vagy csak meg akar kapni egy alkalomra vagy lehet e mögött valódi érzés?

Én úgy érzem, hogy van köztünk egy olyan láthatatlan kapocs ami összeköt és boldog lennék vele, mellette igazi nő lehetnék. Csak az a baj, hogy a környezetem, családom, rokonaim nem fogadnák el soha.



2013. jan. 25. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj,de ha 10 éve csak mondogatja, hogy elválik és téged vesz feleségül akkor miért nem tette még meg?

Szerintem ne hagyd, hogy tönkretegye az egész életedet ezzel a hitegetéssel. Ha el akart volna válni akkor már réges régen megtette volna. Neked így is nyomot hagyott már az életedben, de próbáld meg lezárni ezt az ügyet, mert ez így csak neked fáj nagyon!

2013. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne vállald be. Ez nekem nagyon gyanús...
2013. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen nagyon fáj a dolog, szenvedek tőle! Bár a válás neki nem olyan egyszerű mint mi gondoljuk, anyagi okok miatt. Meg azért nem válik el mert tőlem várja a választ,ugyanis nem akar két szék közül a földre esni és ezt is meg lehet érteni. Attól függ én mit mondok. Ez hatalmas lelki teher nekem.
2013. jan. 25. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Hallod, kapj már a fejedhez! A legszebb éveidet pazaroltad egy reménytelen szerelemre, hahó! Nincs semmiféle "kapocs", ez a te fejedben létezik és a pasi ha eddig nem tette, a büdös életben nem fogja otthagyni a feleségét. Nem is értem, hogy lehetsz ennyire naiv... Azt tanácsolom, sürgősen kezd el felépíteni az életedet és verd ki a fejedből ezt az ábrándot. Bocsi, de ez beteges...
2013. jan. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Keress egy szegényebb férfit, aki viszont csak téged szeret.A pénz nem minden, igaz, hogy egy ilyen kis prosti ezt nehezen hiszi el...
2014. okt. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!