Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, tényleg árt ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg árt ha a barátnőtök nagyon féltékeny?

Figyelt kérdés
Rettenetesen féltékeny vagyok a páromra. Pedig hüséges. Tapasztalat, vélemény?
2013. febr. 21. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem exbarátnöm egyszer kiakadt a V******e-nál amikro vittem javitásra a telefonomat, és a lány szolt valami jopofát én meg visszaszoltam (régi ismerös) erre barátnöm elekzdett hisztizni hogy a lány a munkakörével foglalkozzon és ne munkaidöben flörtöljön meg bla bla bla...


A féltékeny lány jo, mert növeli a párja önbizaslmát... de hosszutváno kinos lehet és mindenképpen szakításhoz vezethet ha elhatalmasodik :(

2013. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mert az ilyen lányok minden nap szopnak hogy magukhoz láncolják a pasijukat. (már volt szerencsém egyhez)
2013. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha ki is mutatja akkor igen.
2013. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem meg volt tiltva, hogy más lányokkal beszéljek.

2013. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 rémuralom ***** válasza:
Árt, igen. Közhely, de nem véletlenül az, hogy ha nincs bizalom, akkor nincs mire alapozni a kapcsolatot. Még csak az idő sem gyógyítja, mert egy beteges mániává válik, ha nincs ok a féltékenységre, hát majd kitalál magának ürügyet a tag. Az én barátnőm nem féltékenykedik, és ez így van jól. Ha rászokna, a lehető legrövidebb úton megszabadulnék tőle.
2013. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy van hogy nem a páromban nem bízom hanem a mai lányokban XD

Az meg hogy valaki szereti kényeztetni a párját nem azt jelenti hogy féltékeny és ezzel láncolja magához... Bár lehet hogy a te barátnőd tényleg erre ment ki, de ebből nem kell általánosítani.

Amúgy a bizalom tényleg fontos a párkapcsolatban!

2013. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem arra vagyok féltékeny hogy más lányokkal beszél hanem arra akikkel sok időt tölt legyen az fiú barátai is. Persze ez csak az én hülyeségem nem zavar a velük van sőt örülök hogy a barátaival is van. De ritkán látom és ilyenkor eszembe jut de jó lenne xy helyében akkor beszélhetnék vele. De csak ennyi meg sem említem neki soha és azért nem olyan vészes ez :)
2013. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, hogy nem a páromban nem bízok hanem a mai nőkbe. Undorítóan viselkednek. Néha még az sem zavarja őket ha a párom az én kezemet fogja. Tisztelet a kivételnek.
2013. febr. 21. 19:42
 9/10 anonim ***** válasza:
tényleg árt meg nagyon nagyon irritáló
2013. febr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez szakítóok. Barátnőnek választom a csajokat, nem felügyelőtisztnek, akinek minden lépésemről be kell számolnom.

A féltékenységet pszichiátriai betegségként kéne kezelni. Leginkább a paranoiához hasonlít. Az idiótája felépít egy rögeszmét és abból az istennek sem akar engedni. A legfelháborítóbb, hogy fel sem merül a csökött agyában, hogy milyen érzés lenne, ha vele tennék meg és, hogy ő ugyanúgy félreb*szhat.

2013. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!