Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem képes kielégíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem képes kielégíteni a szeretethiányomat. Nem illünk össze?

Figyelt kérdés

szóval képes lefeküdni aludni, hogy adott problémákat meg sem beszéltünk. sokszor hanyagol, de neki ez így jó. testi kontaktus köztünk szinte csak szex közben van. vagy a tv előtt. meg hogy utcán fogja a kezem. de soha egy ölelés, max puszi heti egyszer. próbáltam adni ezeket, hogy természetessé váljon köztünk, de helyette én formálódtam, hogy nem merem már átölelni pl társaságban, vagy az ölébe ülni és amikor egy havernő a vállára tette a kezét, már szabályosan rosszul érintett.

ha beszélek erről akkor még kényszeredettebbé válik ez az egész.

ja és arról, hogy mikor mondja, hogy szeret, nem is beszélve. szinte soha.


ha valami incidens ért és panaszkodom, vagy megértésre lenne szükségem, mindig a másik félnek ad igazat.


szóval folyamatosan kínozva érzem magam mellette, folyamatosan szeretethiánnyal küzdök. néha úgy örülnék, ha olyan kiegyensúlyozott és erős lennék mint ő, de nem vagyok az.


szóval?


2013. febr. 21. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek ezt kell hogy leszarják őket, ha foglalkozna velled akkor meg az lenne a baj !! Akkor meg te szeretnél ki belőle.
2013. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott minnél elöbb, mielött megszoknád és állandóan frusztrálva éreznéd magad. egy idő után úgy fogod érezni hogy te nem vagy elég jó ahozz, hogy megérdemelj egy kis ölelést
2013. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!