Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szereti jobban a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti jobban a párom magát kielégíteni, és miért nem hagyja hogy mindig én csináljam neki? 30/ff

Figyelt kérdés
Pedig régebben nem szokott gond lenni vele, mert amikor kielégítettem mindig elment 2x-3x. Csak utóbbi hónapokban. Nem értem, mért jobb ha magának csinálja mintha én csinálnám neki? Minden csaj jobban szereti magának csinálni akkor is ha nagyon jól csinálják neki???
2012. okt. 23. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elve klasszisokkal jobban csinálom mint a párom. Meg nekem max 5 perc a páromnak, meg fél óra. Szóval van ,hogy inkább egy könnyed menet jobban esik, mint egy félórás "szenvedés"
2012. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem te vagy Lefety Lóránt, a jó öleb...
2012. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell fél óra, max 5-10 perc. Nagyon ügyes ujjaim vannak. Zongorista vagyok. Jobban csinálom mint ő:)
2012. okt. 23. 13:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,mi a probléma.Miért nem csinálhatod te.
2012. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!