Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy tetszem-e egy kollégámnak, illetve hogy lenne-e nála esélyem és mire?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy ahogy másról is megtudnád.

De

NE KEZDJ KOLLEGÁVAL!

2009. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom!!!!

De a tanulók az iskolában lesznek szerelmesek, a főiskolások ott találják meg a férjüket, feleségüket.....miért mert ott "élnek".......

mi felnőttek a munkahelyen vagyunk, reggeltől estig, azokkal az emberekkel vannak, vagyunk életünk nagy részében, miért nem lehet kollégával ismerkedni, születtek már házasságok munkahelyen, miért legyek ellene? Tényleg érdekel a véleményetek.

2009. szept. 9. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:
első biztos arra gondolt, hogy ha rossz vége lesz, akkor nem lesz túl jó együtt dolgozni. de munkahelyet is lehet váltani, és barátsággal is végződhet... szerintem ha tetszik neked, akkor próbáld becserkészni. Én is mindig ott ismerkedtem, ahol a legtöbb időmet töltöttem:) Hívd el valahova, ha igent mond, akkor biztos nincs ellenére a dolog veled:) majd lassan kialakul... vagy csak beszélgess vele, ha még nem olyan a viszony, hívd el a konyhába(ha van melóban) kávézni stb.
2009. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, lehet a munkahelyen találja meg az igazit valaki. Munka közben ráadásul lehetőséged van jobban megismerni, tehát nemcsak beszélgetések, szavak, hanem tettek, segítőkészség, figyelmesség szempontjából is. Szerintem beszélgess vele sokat és figyeld hogy milyen ember, és tudod majd, hogy mi lehet köztetek. Ha rosszul méred fel őt, akkor az gáz. Nálam egy kollégám nem túl tisztességes szándékkal próbált " udvarolni", de nagyon nem jól válaszott ki engem, mert én nem olyan lány vagyok, mert a házasság utáni szexualitásban gondolkodom, majd azzal, akit az igazi, mert katolikus vagyok, hát ő meg csak .... Engem amúgy felháborított a viselkedése. Szóval ezért mondom, hogy ismerd meg előbb és úgy közelítsél.
2009. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezed. (Mármint tőle, és nem tőlem, aki nem tudhatom.)


Ha már egyáltalán felmerült a kérdés, feltételezem, hogy NEKED tetszik Ő. Ha nem foglalt az illető, nyugodtan kezdeményezz! Hívd meg ebédelni vagy bármit! Nekem is nagyon jól esett, még ha udvariasan vissza is utasítottam egy kolléganőt így. Nem mintha ajtóstól rontott volna a házba, csak van már párom. ;)

2009. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én is a munkahelyemen ismertem meg a nagy Ő-t.

Vannak bizonytalan, de egyértelmű jelek is , ha a vonzódás kölcsönös.

Figyeld meg a viselkedését, a szavait Veled szemben.

Ha néha csak úgy spontán keresi a közelségedet, vagy azt veszed észre, hogy szinte "értelmetlen" dolgokat akar Veled megbeszélni, akkor többet jelentesz neki, mint puszta kolléga.

Aztán ott vannak a gesztusok, ha valaki csak egy picit is vonzódik a másik irányába, akkor önkéntelenül is átveszi egyes szokásait.

Lehet csak úgy elmegy melletted, holott volna rövidebb út is amin elérné a célját.

Ha beszélgettek figyeld meg a szeme reakcióit, valahol azt olvastam, az az egy olyan szerv, amit nem tudunk írányitani, és ha egy olyan személlyel beszélgetünk akit jobban kedvelünk, mint sem lehetne, akkor a szemünk picit kitágul.

2009. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!