Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom meg biztosra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg biztosra, hogy nem csak ---azt--- akarja?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel 1 hete jöttünk össze, de már most nagyon kívánjuk egymást. Nem merek vele lefeküdni, mert attól tartok, hogy csak eddig tette a szépet,és miután megkapott, itt hagy. Sajnos elég sok lány legyeskedik körülötte :/ De én megbízok benne, nagyon szeretem, és ő is engem:)

Szóval hogy tudnám kideríteni hogy nem csak egy újjabb trófea leszek-e a gyűjteményében???


2011. aug. 23. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én 18, a pasim 20 :)
2011. aug. 23. 10:42
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha szereted és megbízol benne akkor mi a probléma....mond neki h "szeretlek" és ha valami olyat mond hogy "én is" akkor bizalom alapján ki is van derítve :D ha meg nem hiszed el neki akkor miért vagy mellette? :D
2011. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig ezt hallom, egy strigula leszek neki, vagy trófea vagy tudja a fene mi, akkor feküdjetek le házasság után csak.
2011. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha bíznál benne, akkor nem kérdeznél ilyet. Amúgy meg feküdj le vele. Ha dob, akkor így se-úgy se lenne hosszúéletű a kapcsolat.
2011. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem szabad ilyen hamar megbíznod benne.. kideríteni úgy tudod, hogy szeret-e, hogy nem fekszel le vele, csak 2-3 hónap múlva.. nah akkor kiderül szeret-e, mert ha nem akar várni, akkor nem is szeret. x)
2011. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Utolsó, neked adok teljesen igazat :)
2011. aug. 23. 10:49
 8/11 Abidos ***** válasza:
mond meg neki hogy szeretlek kívánlak és bízok is benned de 1.5 2 hónapig nem fekszem le veled mert biztosra akarok menni. ha otthagy röktön trófea gyanús vagy ha viszont tobább bírja 1 hónapnál akkor nincs nagy gond (közben nem csalhat meg)
2011. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most viccen kívül, biztosra már csak akkor mehetsz, ha lefeküdtél vele...

Nekem is volt egy csávó, olyan ügyesen tette a szépet, hogy nem láttam át rajta, és hiába vártam 2 hónapot, szex után rögvest megpattant. Akkor nagyon kibuktam, most már nem kesergek miatta, valszeg nem csak engem fűzött, vagy nem tudom...

Azóta nem várok, minek? Aki komoly kapcsolatot akar, annak tökmindegy, hogy lefekszel-e vele? Barátommal is valahogy 1 hét után a 3. randin feküdtünk le, gondolhatod mennyire ismertem én a szándékait, de már 8 hónapja járunk. :)

Plusz ez a "szeret, megvár" dolog hülyeség. Egy idő után szerintem egy nő ugyanúgy akarja a szexet, nem akar várni...

20L

2011. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válasz a normális, vannak szükségletek, neki is azért irkál már ide, csak kelleti magát.
2011. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!