Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak magamon, hogy a csúnyább lányokat is vonzónak találjam?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok egy jóképű emberke, és rá kellett jönnöm arra, hogy két választásom van: keresek egy nem annyira szép, így elvileg a külső iránt kisebb igényeket támasztó leányt, vagy egyedül maradok.

Sokáig próbáltam megkerülni e dilemmát. Próbálkoztam lányoknál, akik nem annyira szépek, de a legtöbb esetben már az első randi után feladtam. Végül találkoztam egy nagyon önbizalom-hiányos lánnyal, aki nem volt csúnya (mondjuk nem is volt az esetem), de vele 2 évig jártunk. Közben megjött az önbizalma, megcsalt, aztán szakítottunk.

Azóta szoktam próbálkozni szép lányoknál, de persze 0 sikerrel. Az egyedüllétet már nagyon unom, így rá kéne vennem magamat valahogy, hogy nyitottabb legyek a saját "súlycsoportom" iránt - persze csak képletesen, hiszen nem vagyok kövér.

Valakinek sikerült már ez?



2013. febr. 22. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy te is csak önbizalom-hiányos vagy?
2013. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, interneten is próbáltam ismerkedni lányokkal. A beszélgetések rendben voltak, mind intelligensnek, jó fejnek találtak. Amikor aztán küldtem képet, akkor jött a "bocsi, nem vagy az esetem".
2013. febr. 22. 12:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Öregedj meg, és magadtól eltolódsz olyan irányba.
2013. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem kell semmin változtatni, egyszerűen csak próbáld megismerni a kiszemeltjeidet. Szinte minden emberben van szerethető dolog, és igazából az erotikus kisugárzás nem a kilóktól és a combok formájától függ. A külső persze fontos dolog, de egyáltalán nem minden.
2013. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sose tudhatod, mikor szeret beléd igazán valaki, annak ellenére, hogy nem vagy jóképű. Ugyanis objektíven szemlélve ronda pasit is találhatunk iszonyú vonzónak. Evett már a fene olyan pasiért, akire a barátnőim azt mondták, hogy milyen ocsmány, olyan feje van mint egy szamárnak, miért pont ő kell, amikor 10/10-es pasikat megkaphatok:D Mégis hónapokig majd összeestem úgy remegett a lábam, ha a közelemben volt. (a srác foglalt volt amúgy ilyen "rondán" is, úgyhogy ezért nem akart velem járni). Aztán volt egy másik ismerősöm, rengeteg elutasítást kapott, mert marha csúnya ő is, de most néztem , hogy olyan szép barátnője van, hogy csoda. És szerelmesek, kölcsönösen egymásba. Önbizalom, önértékelés kérdése az egész: javaslom a rendszeres edzést, hogy jó kiállású legyél, öltözz jól és stílusosan, legyél nyitott és bátor. Ezen múlik...
2013. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Keress olyat, akinek a természete vonz és el tudod képzelni az intim együtlétet is, ha nem is az eseted. Idővel simán kialakulhat a vonzalom. Ha a szimpátia megvan, akkor abból bármi lehet. Egy randi ehhez kevés, érdemesebb lenne több időt rászánni a hölgyeményre. és ez nem jelenti azt, hogy le is kell vele feküdni azonnal.

És még egy dolog: csak azért, mert a lány csúnyácska, még korántsem biztos, hogy téged választana. Nem a külsőd, hanem a belsőd miatt.

2013. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 hawkbill ***** válasza:
100%
már ne haragudj de ez egy baromság :) ha neked a "szép" (idézőjel, mert mindenkinek más a szép) lányok jönnek be, akkor hajts a szép lányokra! egy csak összejön! :D én a magam részéről vállaltam már nagyon rég, amikor elkezdődött a csajozós korszak, hogy inkább kevesebb lánnyal leszek, de az igényeimből nem adok lejjebb. és voilá! működött :) szóval kitartás, menni fog neked is. amit #5-ös javasolt szintén fogadd meg, mert nem hülyeség.
2013. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha nincs meg rögtön egy alapvonzalom, akkor az később se fog jönni. Nem tudom miért szeretik ezzel áltatni magukat az emberek. Vonzalom nélkül meg mi értelme van egy kapcsolatba belevágni, komolyan nem értem? Ha szexuális értelemben nem mozgat meg semmi egy ellentétes neműben, ilyen alapon a haverommal is járhatok, hiszen az is szimpatikus.
2013. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6-nak szántam.
2013. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyolcas, az alapvonzalom tág fogalom. Nőként nagyon ritkán érzem azt hogy "na, ezzel azonnal ágyba ugranék". Sokkal inkább "el tudom képzelni vele". Minket nem a nemi szervünk, hanem az érzelmeink vezérelnek. Ha beleszeretünk az illetőbe, akkor kívánjuk is az együttlétet. Nem feltétlenül az orgazmust, hanem a fizikai kontatkust. Egy nőnél szimpátiával kezdődik a dolog, és ha kialakulnak az érzelmek, akkor bizony nőhet a fizikai vonzalom is.

Nyilván egy pasi nevében nem beszélhetek, de nem tudom, miért ne próbálhatná meg megismerni azt a lányt, akivel szemben nem érez fizikai undort. Ha nem viszolyog tőle, akkor miért ne kívánhatná meg?

2013. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!