Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van koztetek olyan lany, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketyi kérdése:

Van koztetek olyan lany, aki imad nyakkendot hordani? Bocsi a pakos irasert, de roman claviaturat hasznalok. Szoval imadom a nyakkendos lanyokat, sajna az eddigi baratnoimre ugy kellet raeroszakolni ezt az amugy sexy ruhadarabot.

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszem, hogy 1-1 14-15 évesen kívül van olyan, aki hordana nyakkendőt. :D legalábbis én senki kedvéért sem hordanám.
2013. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztos. És a claviatúrás nyakkendő ma a divat.
2013. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem csokornyakkendőm van.
2013. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Volt, hogy felvettem. Néztek is az úton rám, hogy lány létemre férfi nyakkendőt vettem fel egy inggel.
2013. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Zanurusa válasza:
Ez engem is érdekelne ,ebből a szempontból , 27 férfi Bp.
2013. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az első komentre reag először. Menj fel a yahoo flickr- re. pötyögd be hogy women in necktie. kb 3000 kép van a témával kapcsolatban,de a 3000 nyakkendős nőből 10 nem szedsz össze a te àlltalad említett korosztályból. Mind 20 as,30 as érett nő.
2013. febr. 21. 02:52
 7/15 A kérdező kommentje:
A második kommentre r : meggyógyúlt a wifi a telómon. A 3 k r : a csokor nyakkendő is sexy,de csak úgy ha nem a fiókban áll. A nőknek az a jó,hogy temetésen kívül bárhová bármit felvehetnek. Akár az ágyba is betudjàk vinni ezt a ruhadarabot. Nincs az a pasi aki a látványra ne izgulna fel ha mondjuk a kedvese kifestve,csak ingben nyakkendőben jelenik meg a hálószobàban. Ezt érdemes lenne kipróbálnia az 1 komment írójának is,mielőtt véleményt alkot arról amit ki sem próbált.
2013. febr. 21. 03:19
 8/15 anonim ***** válasza:

A meleg nok biztos szeretnek ferfinek oltozni hogy jelezzek a tobbinek a nemi hovatartozasukat.

As utolso hozzaszolonak meg csak annyit hogy fura hajlama van ha egy ferfiruhas nore izgul!!!

2013. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Noss nem vagyunk egyformàk,ettől olyan kerek ez az egész. Mindenkinek meg van a saját fétise,akár beismeri akàr nem. Nekem ezt dobta a gép. De hidd el,olvastam màr én itt sokkal dúrvább dolgokat is.
2013. febr. 22. 03:09
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként meg baromság hogy csak a leszbi csajok hordanak nyakkendőt. Sőt ők inkább nem. Ezt csak a média sulykolta az emberek tudatába.
2013. febr. 22. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!