Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tud már tetszeni a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud már tetszeni a feleségem, hogyan értessem meg vele, hogy tegyen érte?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos a külső megjelenés, és az, hogy soha ne hagyjam el magam, ápolt legyek, sportoljak, stb. és az is fontos, persze, hogy a feleségem is mutatós legyen. Mindent meg is tesz azért, hogy csinosan öltözködjön, de sajnos a bőre nagyon fehér, és azt mondta, rájött, hogy h.lye volt mikor szoliba járt, most már nem akarja károsítani a bőrét, de nekem így nem tetszik, ezt meg is mondtam neki, azt mondta, hogy nem érdekli, mert ő értem se fog bőrrákot kapni esetleg. De már a haját sem festi, nekem meg a fekete haj jön be, neki meg most már világosbarna.Mondtam neki azt is, hogy fesse újra megint, mert szerintem az jobban áll neki. Erre ő, de neki a feketétől nagyon hullik a haja, és hogy káros. Én meg azt gondolom, hogy már nem is szeret, mert nem akar tetszeni nekem, régen ezt megtette mikor kértem. Most viszont már egyáltalán nem.
2013. febr. 22. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/119 anonim ***** válasza:
96%
Régen rossz, ha ennyire a külsőségek számítanak... ha majd terhes lesz és meghízik, akkor nem fogod szeretni, mert nem olyan sportos és nem öltözködik olyan csinosan, mint azelőtt? Nem értelek...
2013. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/119 anonim ***** válasza:
94%

Nem azért nem csinálja ezeket,mert nem akar neked tetszeni, hanem mert úgy gondolja, ezek a dolgok nem tesznek jót az egészségének, hajának, bőrének.


Tényleg kevésbé tetszik, csak mert fekete helyett barna a haja? Számomra ez elég hihetetlen..vagy azt nem tudod lenyelni, hogy nem teszi, amit mondasz? Elég jó magyarázatot adott arra, miért nem csinálja, amit kérsz. Ezen múlna, hogy vonzódsz-e a feleségedhez? Érdekes...nincs itt még valami más gond?

2013. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/119 anonim ***** válasza:
88%

"régen ezt megtette mikor kértem."

azóta rájött,hogy magának kell tessen,nem másnak.Ne érts félre,ha ő ápolt,rendben tartja magát,akkor nyilván nem aszerint fog hajat festeni,hogy neked mi tetszik,hanem hogy neki mi tetszik. A szoli meg igen,káros,ezt te is tudod.Miért akarod,hogy bőrrákot kapjon a felszínességed miatt?

2013. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/119 A kérdező kommentje:
én is járok szoliba.
2013. febr. 22. 13:01
 5/119 anonim ***** válasza:
94%
igazat adok a feleségednek, én se károsítanám magam ilyenekkel
2013. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/119 anonim ***** válasza:
94%
Miért akarsz pirított ribancot?
2013. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/119 anonim ***** válasza:
22%
Direkt szőkére festeném a hajam is. Sok pasinak meg épp ez jön be.
2013. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/119 anonim ***** válasza:
66%

hát ez elég érdekes...

neked ez tényleg ennyire számít? akkor keress egy pirított r*bancot aki majd mindig azt teszi amit mondasz.

de ha pl. a bőre ennyire zavar akkor vegyen színezett testápolót vagy barnítót, az talán nem olyan káros.

ha meg festéktől ennyire hullik a haja akkor alapból érdemes lenne elmennie egy vizsgálatra.

2013. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/119 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha neked ennyit ér a házasságod, és a feleségedben a legjobban a külsejét szeretted, akkor azt tudom javasolni, hogy keress magadnak valami üresfejű cicababát, akit az ízlésed szerint alakíthatsz, akár feketére égetheted a bőrét, átfestetheted a haját, és kimoshatod az agyát. Te is sokkal boldogabb leszel, hiszen ha ez a lényeg, akkor mindened meglesz, ami egy nőben számodra "érték", és így a feleségednek is lesz még esélye boldognak lenni egy normális férfi mellett.
2013. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/119 Argloss ***** válasza:
87%
És ha azt kérné, hogy te se járj szoláriumba, hanem helyette inkább kezdj el dohányozni azt megtennéd érte? Ha megtennéd, akkor örömmel tennéd? Jól tudnád magad érezni?
2013. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!