Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem elhízott és nem...

A feleségem elhízott és nem kívánom őt? Hogyan adjam tudtára hogy ne bántódjon meg hogy ez nem tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Jó alakja volt de ebben az utóbbi évben felszedett pár kg-t és már nem olyan vonzó számomra..igényes magára de nem kívánom ezért.Mindig előnybe részesítettema feszes popisiját de mostanában nem törödik a testével.Nem szült mielött azzal jöttök.Szóval szeretném valahogy be adagolni neki finoman hogy jó lenne ha a régi formáját hozná:)Hogy mondjam el neki?
2013. febr. 5. 16:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%
Talán menjetek el közösen sportolni, vagy kezdj el egészséges ételeket főzni neki. Valószínűleg neked sem fog ez megártani.
2013. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%

A "pár" kg mennyi?

Mert szerintem ettől is függ, hogy hogyan kell vele közölni.

5 kiló vagy 20?

2013. febr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%
Ő jól érzi így magát a bőrében?
2013. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Első válaszoló.Nincs szükségem rá mert én jól karban vagyok tartva.Nincs pocakom és eljárok bringázni és kondizni is.A futás az szóba jöhetne közössen,de nem tudom mennyire hajlana arra.Régen aerobikozott meg eljárt úszni.Mostanában ellustult kicsit vagy nem tudom.Nem vagyunk idősek.Én 31 vagyok ő 28 éves.A közös futás nem volna rossz ötlet de nem tudom az mennyire fekszik neki.

Hát így ránézésra olyan 6-7 kg pluszt saccolnék.

2013. febr. 5. 16:59
 5/43 anonim ***** válasza:
Ja az sem mindegy mennyi az a pár kg....
2013. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig törődött magával és csak most jött ez a probléma elő, az is lehet hogy valamilyen lelki vagy akár testi oka van a dolognak, előbb üljetek le beszélgetni és kérdezz rá h bántja-e valami, v h jól van-e
2013. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

ma 16:57


Nem tudom...szerintem nem nagyon izgatja.Viszont engem meg ő nem izgat így annyira szexuálisan:) Szeretem őt félre értés ne essék,de így annyira nem kívánom.Szexelünk így is de annyira nem kívánom én azt veszem észre és lehet ez az oka.Lehet én vagyok hülye nem tudom.De mindig a feszes popsi és test vonzott:)

2013. febr. 5. 17:01
 8/43 anonim ***** válasza:
61%
Szinte biztos, hogy nem lesz elég egy kis futkározás ahhoz, hogy leadja, úgyhogy ne is álmodozz! Diétáznia is kell, úgyhogy nem lesz elég a közös mozgás örömével kecsegtetned. Úgyhogy valahogy mindenképp be kell adagolnod neki, hogy szerinted jobban állt neki a régebbi formája.
2013. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Azt is tudnod kéne, miért hízott el?

Csak szimplán a mozgás hiánya miatt nem lehet csak úgy elhízni, csak ha mellette sokat - vagy nem megfelelőt - eszik.

Mi változott az életében?

(Ha pl. valami miatt depressziós, és közös rohangászásra akarod rávenni, lehet, hogy még mélyebbre süllyed.)

2013. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Ó, azt hittem, több a plusz. Pont most kellene szólnod mert ennyit még könnyen ledob. Semmiképp sem bunkón, de jópofán is lehet figyelmeztetni valakit. (Max. ő meg "jópofán" vág érte:))
2013. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!