Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cs*szték már át a fejetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cs*szték már át a fejetek úgy, hogy tudtátok jól, hogy mi történik de mégse tudtátok otthagyni az illetőt?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le a tapasztalataitokat és, hogy végül, hogy oldódott meg a probléma! Előre is köszönöm! :)
2013. febr. 22. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az elejétől kezdve sejtettem, hogy az illető nem viszonozza olyan mértékben az érzelmeimet, ahogy én szerettem. Vagyis ő nem volt belém igazán soha szerelmes, csak elvolt velem, mert végülis jól kijöttünk, mindig mondta, hogy ritka az ilyen normális, kedves lány..stb. Tudtam, hogy nem jó ez így és szakítani kéne, de nem bírtam lépni, mert annyira szerettem. Aztán egyszer kifakadtam, hogy ez rohadtul nem fair így, hogy én sokkal többet teszek érzelmileg ebbe a kapcsolatba és nem kapok viszonzást és ezt már nem bírom elviselni. Akkor kimondta, hogy tényleg jól látom ezt a dolgot és hagyjuk abba. Én próbáltam harcolni még ennek ellenére is értünk, de ő már nem akarta folytatni. Akkor nagy nehezen beletörődtem, de 2 évembe telt ebből összeszednem magam. Viszont ma már örülök, hogy vége lett, mert ez egy abszolút méltánytalan, kiegyensúlyozatlan kapcsolat volt így.
2013. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úristen elsírtam magam ahogy ezt elolvastam! :( Sajnálom... az a durva, hogy ugyanez a helyzet nálam és fogalmam sincs mit tegyek!
2013. febr. 22. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne sírj! Hagyd ott a fenébe! Nekem is ezt kellett volna tennem a mai eszemmel már az elején.Ha gondolod, írj privit.
2013. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt,hogy nem voltam együtt az illetővel. Mindig mondogatta,hogy ilyen olyan rendes,normális meg jófej vagyok,meg nyilván be is jöttem neki,mert több csók is történt.. Én eközben beleszerettem,de ő nem akart komolyabbat. Ez a helyzet fél évig húzódott,míg le nem feküdtünk egymással. Lehet,hogy itt sok ember ribancnak fog nézni,de nem érdekel,ha valaki szeret valakit,annak nehéz nemet mondani.. Így hát belementem,megbeszéltük,hogy nem mondjuk el senkinek. Egy ilyen alkalom volt.

És hogy hogy oldódott meg? Egyelőre sehogy,nehéz elfelejteni,minden nap rajta jár az eszem mai napig.

2013. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cseszték... Belerángatott a párom egy komoly lakáshitelbe, majd lelépett egy pasival. Na azóta nem bízom meg egy nőben sem.
2013. febr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!