Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első nagy szerelmet elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelmet elfelejti az ember?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 12 éves korom óta szerelmes vagyok egy nálam 2 évvel idősebb srácba..sosem voltunk együtt meg nem jártunk,annyi hogy csókolóztunk 3 alkalommal és 1x pettingeltünk,de én nagyon kötődök hozzá ő viszont nem viszonozza..elkéne felejtenem,de 5 éve nem megy..vajon sikerül valaha? és hogyan?
2013. febr. 22. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne ragada últban, keress mást, határozd el, hogy továbblépsz, ne mindig a múlton rágódj! Sok fiaal lány teszi ezt, félnek az újtól és csak a múltat siratják....de minek??? Túl lehet léni bármin!
2013. febr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, sikerülni fog. Mégpedig másik pasival.


Nekem volt egy barátnőm... két év rózsaszínköd után hirtelen közölte, hogy van neki már más, és mehetek amerre látok. Bnőitől meg megtudtam, hogy közben állandóan más dugta, csak ameddig együtt voltunk falaztak neki... egy évig szenvedtem, aztán lett egy új barátnőm. Nagynehezen sikerült kihevernem.

2013. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja. "Ne ragada últban":D:D

Meg kunt mara habakuk.

2013. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyenem, 16-19 éves koromig rajta pörögtem kisebb-nagyobb szünetekkel. Foglalkozz mással, és másokkal, válts környezetet, pl. ha majd továbbtanulsz, menj el egy jó távoli egyetemre vagy akár külföldre.
2013. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

hááát... szerintem nem. Kb. 8 éve éreztem azt, hogy megtaláltam életem nagy szerelmét. Voltunk is együtt kb 3 hónapot (előtte sokáig vártam rá), de aztán ő nem szerette volna folytatni. nagyon nehezen viseltem, más városba költöztem, majd külföldre... Kb három éve van barátom, jól vagyunk, szeretem is, de mégis... valami hiányzik. Nem érzem azt h nem lennék őszinte a jelenlegi barátomhoz, de el kell fogadnom, hogy az "elsőt" nem lehet elfelejteni. Nem beszéltünk már évek óta, nem tudunk semmit egymásról, mégis, ha most megkérné a kezem, lehet h egyből igent mondanék...

Olvasd el Gabriel García Márquez "Szerelem a kolera idején" c. könyvét...

2013. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Elfelejteni soha nem felejted el, ahogy az első biciklijét meg a matekérettségit se felejti el az ember soha. De megváltozik a hozzá fűződő viszonyod, már másképp gondolsz majd rá, nem gyötrően, nem fájóan, hanem egy aranyos, szép emlék lesz. Ez nem megy egyik napról a másikra nyilván, de évekig pörögni sem normális rajta. Utolsó válaszoló, te pedig azért nem túl azóta sem a régi szerelmeden, mert ahelyett, hogy kivártad volna az újabb igazi nagy szerelmet, beleugrottál egy (pót)kapcsolatba. Nem bírálni meg ítélkezni szeretnék, de én nem így tettem volna a helyedben. Nekem is volt egy olyan szerelmem (nem első volt) hogy azt hittem, ilyen nincs több, ilyet csak egyszer lehet érezni. Évekig csak elvoltam utána, hajszoltam ugyanazt az érzést, de eredménytelenül. Sok lehetőségem lett volna belemenni hasonló langyos kapcsolatokba, de nem tettem. Aztán egyszer csak felbukkant a mostani párom. Érdemes volt érte ennyit szenvedni, csak ennyit mondok.
2013. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:(
2016. márc. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!