Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az első ember akivel szexuális kapcsolatot létesítettem (5hónapja vagyunk együtt). Azt mondtam neki, h volt már vele orgazmusom, de ez nem igaz. Bűntudatom van, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondjam neki, h még nem volt? H csak eljátszottam? Vagy inkább ne, mert csak rosszabb lenne? 19/L
2012. nov. 8. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább beszéld meg vele és segítsd rávezetni arra az útra ami neked több élvezetet nyújt.
2012. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TOMAtm ***** válasza:
majd lesz,de ne jáétszd el mert az nem fair.egyébként a hüvelyi orgazmus a szüzesség elvesztése után van akinek évekig nem sikerül.ezt szokni kell....
2012. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elmondjam neki, hogy csak eljátszottam?
2012. nov. 8. 19:12
 4/10 anonim válasza:
Szia! Szerintem mond el neki, mert akkor meg tudjátok beszélni neked hogy lenne jó. Ha nem mondod el akkor azt hiszi neked jó. Ha elmondod tud rajta változtatni. :)
2012. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj h félek a reakciójától:/ köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. nov. 8. 19:18
 6/10 anonim válasza:
Miért mondtad neki hogy volt orgazmusod ha igazából mégsem??
2012. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mert annyira akarta h legyen. és nem akartam h szarul érezze magát miattam, h magát hibáztassa, h miatta nincs.
2012. nov. 8. 19:27
 8/10 anonim válasza:
Ezt mond el neki! Nem akartad hogy csalódjon. És azt is mond el hogy a nőknek nem annyira könnyű elérni az orgazmust.
2012. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már ott a baj, h így az elején hazudsz neki!

Nem titkolózol, hazudsz!

Mi lesz később?

Mond el neki még most az elején, mielőtt még nagyobb hazugságokba keverednél más témákban is!

Emberek! Mért nem vagyunk őszinték egymáshoz? Főleg a párunkkal kellene a leginkább!!!

29 F

2012. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj, hogy fél. Félelmen ne alapuljon egy kapcsolat. Mondd el neki, aztán amit mond, aszerint vond le a következtetést.
2013. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!