Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik hónapban gyereket akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik hónapban gyereket akart tőlem, másikban elhagyott. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem csaltam meg,mindent ugyanúgy csináltam,mint előtte.

Együtt is éltünk.Azt állította,már nem szeret annyira.


2013. febr. 23. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pont azért akart gyereket, hogy legyen valami ami még hozzád köti, de közbe már nem voltak ugyanazok az érzések. Bár ezt igazán tőle tudhatnád meg.
2013. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudhatom meg tőle,nem akar szóba állni velem.
2013. febr. 23. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nekem én is pont ilyen helyzetben vagyok mint te,annyi különbséggel,h tőlem nem gyereket akart,hanem mindig vett nekem milka csokit,ide-oda vitt,el volt ájulva tőlem mikor pénteken hazajöttem,h mennyire hiányoztam neki stb...aztán gondolt egyet,egyik nap kapásból 3 kifogást felsorolt nekem különböző időtartamban,h miért szakít velem(elsőnek azért,mert nem tetszett neki ahogy beszéltem vele és amiket mondtam neki,másodjára azért,mert neki nem működik de akar,harmadjára meg már azt mondta nem szeret)És velem se akart szóba állni,de én tudni akartam az okát,és nagy nehezen elmondta,végül kiderült,mástól tudtam meg,h csak ürügy volt h nem szeret mert megy kecskemétre dolgozni és nem akar távkapcsolatot,amit el is tudok képzelni,ugyanis már ő sem tudta mivel,hogyan koptasson le,mert tudta nagyon jól,h én simán belementem volna a távkapcsba...Ne akard őket megérteni,mert lehetetlen,mindig a könnyebb utat választják,ha kiakarják magukat húzni olyan dolog alól,amit nem akarnak,még ha ezzel fájdalmat is okoznak az illetőnek :)
2013. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!