Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott a párom, azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom, azzal a szöveggel, hogy én túl jó vagyok neki, nem őt érdemlem" blabla bla. (Többi lent -) Tanácsot tudnátok adni? .

Figyelt kérdés

Minden eddigi párkapcsolat után híztam, ettem a csokikat, és kb volt, hogy 6-8 kg-ot híztam, de le tudtam adni. ...most az van, hogy nem vagyok éhes, rá sem tudok nézni az ételre, se aludni, se gondolkodni, semmi nem érdekel - ez az, ami új nekem. ... Miben lehet ez más?... Megkérte a kezem, nyáron házasodtunk volna és tessék. ... Hallottam olyan lányról, hogy sokat fogyott szakítás után, de többet hallok a hízásról. Ez el fog múlni, ahogy múlik az idő?... Kérlek adjatok pár szót, tanácsot, mert ilyet még nem éreztem. Szinte undorodom minden ételtől, a kávé literszámra jöhet; csak illemből kóstolok ételt, ha erőszakosan kínálnak.

(Bocs, hogy a hízás a problémám, de ez kicsit megijeszt

a folyamatos "nyüszítés" mellett.) Volt már veletek ez?... Vagy ez el fog múlni és hízásba alakul át?...

Köszönöm, ha írtok, és tényleg ne nézzetek ostobának, így is az voltam, hogy így hagytam magam felültetni és hittem a szép szavakat.



2013. febr. 17. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
"túl jó vagyok neki, nem őt érdemlem" ez tipikus lerázó szöveg, lányok többet használják ha nem akarják az igazi indokot mondani mért nem kell nekik a fiú.
2013. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, fogsz hízni, mert pár hónap és kihevered majd valamennyire, és akkor visszajön az étvágyad. Viszont elég rossz időszak előtt állsz. Másik meg, hogy jobb, ha most tanulod meg, hogy ne bízz meg soha senkiben. Mindig legyen B terv, mert az emberek kiszámíthatatlanok.
2013. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez az, erre gondoltam.... elmúltam harminc, rengeteg kapcsolatom volt már, tudom, hogy mi hogy megy/ment... de hogy ilyen ócska szöveget kaptam?... Talán ez az, ami a legjobban bánt. Szóval pár hónap...? Akkor legalább nyerek az egészben - ha pozitív oldalát nézném.... Megőrültem?....:(

Köszönöm az eddigi hsz-eket.

2013. febr. 17. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
A duma teljesen mindegy, valószínűleg van valami más is a háttérben, de ha nem akarja elmondani neked, akkor max csak véletlenül tudhatod meg. PL: másik nő
2013. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van más is, mondta, hogy alakulgat vele a dolog, és hogy rá szeretne koncentrálni. Ez a rész nem hat meg, vagy mégis? ...csak a saját reakciómon lepődöm meg, tudom, nagyon egoista vagyok, ha így állok a dolgokhoz.. De veletek volt már ilyen súlyingadozás?... Ez lenne itt az, ami pillanatnyilag foglalkoztat. Depresszió lenne, csak én sem tudok róla?... vagy csak figyelemelterelés...? ............
2013. febr. 17. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál is van súlyingadozás, én pl 10kg-ot fogytam ilyen hasonló sztori után, csak mi az összeköltözést terveztük, nem az esküvőt. A depresszió meg ilyenkor természetesnek mondható. Ha van kedved még erről beszélgetni írj privit.
2013. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az első nagy szerelem után. Pár hét alatt kb 6 kiló ment le, nem ettem semmit, vagy ha betömtem nagy nehezen egy szendvicset, akkor is kihánytam. Meg alapból is hánytam, szédelegtem.

Pár hónap volt ez a korszak, utána visszajött az étvágy és a kilók is. Lassan az életkedv is, de az már inkább fél év volt. :)

2013. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig nem bírtam enni a szakításunk után. Ilyen cukros folyadékokat ittam, hogy ne essek össze, de egy falat normális étel nem ment le a torkomon az idegességtől meg sokktól vagy 4 napig. (hirtelen szakítás volt) Utána kezdtem el enni egy kicsit, de csak hogy ne kerüljek kórházba. Nem is tudom, hány kilót fogyhattam, úgy 7-8 kilót biztos. A normális étvágyam az csak kb 2 hónappal később jött vissza.
2013. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam enni, nem csak szakítás után, de szerelmi bánatnál is teát szoktam inni, de az ételt ilyenkor nem bírom!
2013. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Még egy kérdés: pszichológiailag ez miért van?... Az agyban elnyomja az éhségérzetet a depi?... ez kb olyan, mint amikor lefekvés előtt fáj pl a fogunk, akkor nem tudunk elaludni?...
2013. febr. 23. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!