Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 25 év körüli pasinak aki mellesleg jóképű évek óta nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére akiknek hasonlóan nincs párjuk évek óta. Nekem nagyon tetszik ez a pasi, de félek közeledni felé, nem tudom túlságosan válogatós-e, bár az utóbbi időben próbálkozott két lánynál akiknél kosarat kapott,én úgy gondolom semmivel sem vagyok csúnyább vagy butább azoknál a lányoknál...
2013. febr. 23. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mert nem látta még elérkezettnek az időt egy tartós kapcsolathoz, futókalandok meg nem érdeklik.


Ha ezzel a férfival nem jönne össze, akkor engem még mindig megkereshetsz.:D


25/F

2013. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát na ezért nincs senkije mert ilyeneket fog ki mint az a kettő
2013. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát honnan tudjam? Nem kérdeztem tőle. Te megkérdezted?
2013. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet a válogatósságon kívül. Ha jellemileg, viselkedésileg nem stimmel vele valami akkor is maradhat egyedül. Esetleg nem próbálkozik, csak várja a sült galambot. Meg az is lehet, hogy nem akar kapcsolatot, esetleg nem is hetero beállítottságú. Erre csak úgy jössz rá ha próbálkozol megismerni.
2013. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Talán mert nem akar komoly kapcsolatot.
2013. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem pl azért nincs barátnő mert ritkán járok el társaságban.
2013. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 2 hónapban próbálkozott 2 lánnyal is mind2vel kapcsolatot akart, nem rajta múlt, hogy nem jött össze, a lányoknak csak 1 volt a sok közül akivel egy bulin elszórakoztak. Igen jellemileg is lehet probléma nagyszájú, szókimondó, néha nagyon gyerekes, nekem pont ez tetszik..
2013. febr. 23. 20:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem talált olyan lányt, akivel el tudna képzelni komoly kapcsoltatot. Vagyis talált 2-t, de náluk nem járt sikerrel.

Nem kezdj ki vele, hanem jelezd neki, hogy tetszik (mosoly, stb.). Ha ok vagy nála, biztosan kezdeményezni fog.Nem válogatós, csupán normális lányt keres maga mellé.

2013. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem merem megkérdezni, hogy miért nincs barátnőd annyi éve, ez nagyon sértő lehet és amúgy is keveset beszélgettem vele :)
2013. febr. 23. 20:13
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért kell olyan,hát ha lejjebb adta az igényeit?

Na mindegy,én is 25 körül vagyok,és hogy jóképű-e,nem tudom.

Az exeim szerint igen,1-2 csajnak még most is tetszem, a többi akiről tudom,annak nem.

Akkor most?A jóképűséget egyénileg kell megállapítani.

2013. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!